Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Mail Grubu

Guest LAcarer

Recommended Posts

Merhaba LAcarer,

Bu yazmış olduğun sitenin bana sağlayacağı yararı yazarmısın... ;):

Malumun biz bu sitede her türlü sorunumuzu hallettiğimiz gibi çokta iyi dostluklarımız var. Diğer siteyi bize önermek yerine komple siz buraya gelseniz diyorum :hehehe:

Sevgiler

:bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu gruba yaklaşık 6 aydan beri üyeyim.. Yazılanlar mailime geliyor..

Ve takip etmesi gerçekten çok zor oluyor bana göre..

Böyle bir masatenisi sitesi ve kullanışlı bir forumu varken, Saadettin abiye katılmamak mümkün değil..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masatenisi adına zaten çok az insan birşeyler yapmaya çalışırken insanların çabalarını küçümsüyerek şevklerini kırmak bence bizim gibi masatenisi sevdalılarına yakışmıyor. Bırakalım herkes elinden geldiğince birşeyler yapmaya çalışsın. Bu şekilde davranarak insanların tepkisini çekmek hiç hoş değil. O mail grubundan birkaç arkadaş takındığımız bu tavrı sitemizin ve forumumuzun tamamına mal ederek cephe alma gibi duygulara kapılmış mesela. Yani uzun lafın kısası benimki seninkini döver gibi yaklaşımlar kırıcı olabiliyor.!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Social Distortion

Bende internette masatenisi.org dan daha iyi bir masatenisi forumu olduğunu düşünmüyorum.Ve bu site gerek ortamının sıcaklığı gerekse gerçekleştirdiği faaliyetlerle kendisini kanıtlamış durumda...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kırıcı bir yazı değil aksine yapıcı bir yazıydı.

Bir yerde herkesin ulaşabileceği bir site varken durup dururken birkaç kola ayrılmak sadece oranımızda azalmaya ve gitgide dağılmaya yol açar.

Yaşım gereği diyebilirim ki; dağınık olmak yerine bir arada olmalıyız. Çünkü en büyük güç birlikteliktir. Bu site şu an için böyle görünsede ileride oluşacak çoğunluk belkide bu sporda emek harcayanlara birçok yaptırım yapabilir.

Mesela şuradan bir imza kampanyası başlatsak ve "yerel mahalli liglerin tekrar kurulmasını istiyoruz" desek kaç imzamız olur???

Bizim ülkenin en büyük sorunu dağınıklık ve sahip çıkamamaktır. Birleşici olsak hep sahip çıkmasını hemde daha net adımlar atmasını öğreniriz. O site, bu site diye dağılırsak gitgide azaldığımız gibi gitgide silikleşir ve kayboluruz.

Sitelerin açılmasına bir itirazım yok ama önce elimizdekilere sahip çıkalım derim.

Sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yapıcı bir yazı olduğu konusunda şüphelerim var doğrusu.O gruba birleşme gibi bir teklif yapmamışken onlardan gelen basit bir üyelik teklifini smileylarla süsleyerek reddetmek kırıcı olmuş duyduklarıma bakılırsa...... Ayrıca teklif gelen yer bir site değil basit bir mail grubu, amacı farklı yani.

SAYGILAR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yapıcı bir yazı olduğu konusunda şüphelerim var doğrusu.O gruba birleşme gibi bir teklif yapmamışken onlardan gelen basit bir üyelik teklifini smileylarla süsleyerek reddetmek kırıcı olmuş duyduklarıma bakılırsa...... Ayrıca teklif gelen yer bir site değil basit bir mail grubu, amacı farklı yani.

SAYGILAR

Sevgili yusuf,Saadettin bence oldukça anlayışlı yaklaşmış.Neden diye sorarsan insanlar zaten istedikleri yere girebilme özgürlüğüne sahip.Ayrıca aynı insanlar nerede nasıl bir grup veya site var zaten farkında.Başka bir kişinin yönlendirmesine gerek yok.O başka kişi illaki şurası var diyorsa zaten antipati çekebilir.Ben böyle bir durumda (ya bak başka sitelerde varmışta ben katılmamışım.Ne cahilim.)gibi algılayabilirim.Ben bu siteye üye olurken tavsiye değil araştırma üzerine üye oldum.

Ben bu kadar tepki verme derim. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Yazıları yeni okuma fırsatım oldu aslında cevap vermeyecektim.Arkadaşlara bir olayı açıklamadan yazarsan böyle neticeler oluyor onlarda haklıdır (Başkalarınıda insan kendisi gibi düşündüğünden).Şimdi insanların haberleşebilmeleri internette çeşitli yollar var bunlardan biri malum forumlar diğeri mail grupları aslında diğer yöntemlerde var ama konumuz bu değil.Ben şahsen bu mail grubunun kurucularından ve yöneticisiyim bu alanda türkiyede 1. dünyada6. büyük mail grubuyuz,katılımcılarımız arasında çok değerli oyuncular Sn.Gürhan bey vs. bu işe emek vermiş çok değerli insanlar var.Herkes işyerinde olsun veya başka yerlerde olsun internete giremeyebilirler ama pek çok insan mail alıp atabiliyorlar şirket kurallarına göre.Merak ettiği konuya mail atıp ben dahil herkes anında cevap yazıyor bugüne kadar her konuda üyelerimize hizmet ettik çeşitli maç görüntülerini gerek dvd gerek vcd olarak üyelerimize dağıttık ekipman konusunda buluşma konusunda oynayacak yer turnuva bilgilerini her zaman duyurduk,hem bu forumun linklerinde hemde bizim grubumuzun linklerinde birbirimizin adresleri belirtiliyor,o yüzden lütfen bunu bir çekişme haline getirmeyin isterseniz gelin üye olun istemezseniz üye olmazsınız olur biter.Gerek bu forumun yöneticileri gerekse bizlerin amacı her zaman aynı kalacaktır.Unutmayın fazla bilgi göz çıkarmaz.

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Fazla bilgi göz çıkarmaz" lafından yola çıkarak mailler aracılığıyla bireysel paylaşımlar yerine tüm bilgilerinizi bizlerle ortak sayfalarda paylaşırsanız böylelikle belki kimsenin aklına gelmeyen ama okuyunca öğrenecekleri birçok soruyu da cevaplamış olursunuz.

Bu yazıya ilk mesajımı gönderirken herhangi bir art niyet düşünerek yazmamıştım ama bu kadar tepki verdiğinize göre acaba sizler bir sorun yaşıyormusunuz diye de merak etmeye başladım :sasi:

Bu site bir taraftar sitesi değil. İsteyen herkesin her konuda ortak paylaşımlar yaptığı bir site. Yani hepimiz hangi site olursa olsun aynı bayrağı sallıyoruz. O zaman o siteydi bu siteydi diye uzatmaya gerek yok. Sitenizin bir çok üyesi olabilir. İnanın o siteye üye olanların büyük bir kısmıda burada yazıyordur. Bende yazdığın siteye giriyorum arasıra. Hatta kendi DVD maç görüntülerinide oradan aldım. Hatta bu sitede isteyen kişiler var mı diye sordum. Yani masa tenisiyle ilgilenen herkes bu siteye diye zaten kullanılan bir sitenin içinden yazma gereği duyuyorsan bence yapma. Çünkü bu siteyi araştırıp bulan herkes o siteyi de bulmuştur. Bırak herkes istediği sitede yazsın. Bu siteden çıkan tüm işe yarar bilgiler sizlerle paylaşılacağı gibi sizden çıkan her türlü yararlı bilgi bizlerle paylaşılabilir.

Kısacası aslında siz yada biz yok sadece BİZ var. Bu sitede olanların büyük bir kısmıda sanırım senin yazdığın sitedeki insanlar.

Uzatmaya gerek yok. Sadece Masa Tenisi var ve sadece BİZ varız. :thup:

Sevgiler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SAYGILAR

Bu arada Yusuf,

Kimsenin teklifini reddetmedim. En azından ben kendi adıma reddetmedim. Yazdığın gibi yazımı basit smileylerle süsleyerek aslında bende LAcarer aracılığıyla tüm oradaki üye arkadaşlarımı buraya davet ettim.

Hatta bana sağlayacağı yararı bile sordum ama cevap bile gelmeden birçok yazı arka arkaya yazıldı.

Ben sadece kendi kullandığım sitedeki dostlukları ve ortamın seviyesini görerek sizleri buraya davet ettim.

Belki yazdıklarımı birkez daha okuman gerek.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sitenin bana ne yararı var diye yazmışsınız sonrada DVD'mi oradan aldım demişsiniz?Bizimki ayrıca bir site değil mail grubu,zaten anlaşmazlığımız buradan geliyor,isteyen internetten isteyen mail olarak bilgi paylaşıyor ama bu hiç bir zaman bir rekabet değil zaten ben masatenisi.org'u çok takdir ediyorum,bizim amacımız tamamen masatenisi ile ilgilenenleri bir mail grubu altında bu bir site değil buluşturmak.Mail grubu ayrı forum ayrı şeyler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sitenin bana ne yararı var diye yazmışsınız sonrada DVD'mi oradan aldım demişsiniz?Bizimki ayrıca bir site değil mail grubu,zaten anlaşmazlığımız buradan geliyor,isteyen internetten isteyen mail olarak bilgi paylaşıyor ama bu hiç bir zaman bir rekabet değil zaten ben masatenisi.org'u çok takdir ediyorum,bizim amacımız tamamen masatenisi ile ilgilenenleri bir mail grubu altında bu bir site değil buluşturmak.Mail grubu ayrı forum ayrı şeyler.

Tamam da LAcarer anlaşamadığımız nokta şurası. Ben DVD satıldığını da o siteden değil bu siteden öğrendim çünkü bilgi ağı orada bireysel. Alan birisi bu sitede bizi bilgilendirmeseydi belki hiç haberim olmayacaktı. Ayrıca eklemek isterim ki, durmadan biryerlerden aralıksız mail gelse bir çoğunu okuyamadan silerdim. Durmadan birilerine mail göndermek yerine herkesin okuyabileceği ve daha önce okuyamadığı sayfaları takip edebileceği bir site sence kötü mü???

Burada yazdığın her yazıyı herkes okuyor. Tekrar yazıyorum BURADA YAZDIĞIN HER YAZIYI HERKES OKUYOR. Okumakta tek cümleyle BİLGİDİR.

Bana bu siteden farklı olarak oranın artısını yaz ki, bende orayı daha çok ziyaret edeyim. Birbirimize mail atmak istersek burada da yapıyoruz. Birbirimizle birşey paylaşmak istersek burada da paylaşıyoruz. Ben sizin siteniz kötü demedim ama paylaşımın ve bilgilendirmenin burada daha kolay olduğunu sende görüyorsundur.

Senin cümlene müteakiben bir yorum yaparsam biz sinemada film seyrederken sen kulaklıkla radyo dinlemek istermisiniz diye soruyorsun. Tamam radyoda güzel birşey ama ben sevdiğim bir filmi arkadaşlarımla topluca olarak seyretmeyi tercih ederim. Sevdiğim birşeyi kimseyle paylaşamayacaksam ve bu bireysel kalacaksa pek işime yaramaz. Hatta seninde işine yaramaz... Hoşlandığın şeyi ne kadar çok kişiyle paylaşırsan o kadar çok daha zevk alırsın. Bu yüzden senin yazdığın mesajıda kınamadım çünkü sen orada yazışmayı sevebilirsin. Bende burada yazışmayı seviyorum. Canım istediğinde o siteye de girmeye çalışıyorum.

Anlaşamadığımız bir konu kaldığını artık sanmıyorum?

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Lacarer arkadaşımız sitemize üye olmuş ve kendi bilgi ve paylaşımlarını bize aktarıyor.En başta açıklayıcı bir yazı yazmadığı için yanlış anlaşılmış olabilir.Site içinde herkez birbiriyle bilgilerini paylaşabilir.

Arkadaşımızda daha sonraki açıklamalarında bahsettiği mail grubunu bizlere önermiş.Girip girmemek zaten üyelerimize kalmış birşey.

Ben Lacarer arkadaşıma teşekkür ediyorum.Üyelerimizden mail grubunu değerlendirecek kişilerinde çıkacağını zannediyorum.Saadettin beyin'de bahsettiği gibi siz biz zaten olamaz.Bakın forumda hepimiziz.Başka konulardada yazılarınızı bekleriz. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Akadaşlar ben de aynen arkadaşlara katılıyorum.

Ayrılıkçılık çıkarmayalım. Bir olalım. O e-mail grubundaki arkadaşlar da buraya gelsiler ve bilgileri ile bize yardımcı olsunlar. Çünkü amaç masa tenisini gelişmesi.

Saygılar Sevgiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Akadaşlar ben de aynen arkadaşlara katılıyorum.

Ayrılıkçılık çıkarmayalım. Bir olalım. O e-mail grubundaki arkadaşlar da buraya gelsiler ve bilgileri ile bize yardımcı olsunlar. Çünkü amaç masa tenisini gelişmesi.

Saygılar Sevgiler.

bu grup beklentileri fazlasıyla karşılıyor...bir de gayet zıcak bir ortam var burda...gereksiz yere marjinallik yapmayalım derim...selamlar :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..