Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekipman Satanlar / Arayanlar Forumuna Kısıtlama

Ertan

Recommended Posts

Forumun son zamanlarda bir alım-satım sitesine dönüşmesi en başta yönetim olmak üzere bir çok üyeyi rahatsız etmektedir. Bu rahatsızlığın belirtilmesine rağmen gidişatta hiç bir değişiklik olmamış, aksine artarak devam etmiştir. Bu sorunu çözüme kavuşturmak için forum yönetimi aşağıdaki kararları almıştır :

1. Her üye bir ayda en fazla 2 ilan verebilecektir ve ilanlarda en fazla 3 ürün satabilecektir. Verilen ilanlarda ürünün açıklaması, rengi, durumu, fiyatı ve mümkünse resmi yer almalıdır.

2. Üyeler sadece kendi ilanlarını verecek, başka üyelerin adına ilan veremeyeceklerdir. Bunu yapanlar veya yaptıranlar üyelikten çıkartılacaktır.

3. Bu foruma sadece okunabilir bir foruma dönüştürülecek ve forumdaki ilanlara cevap yazılamayacaktır. Satın almak istediğiniz ürün ile ilgili iletişim özel mesaj ile sağlanmalıdır.

4. Her ay başında bir önceki aya ait ilanlar silinecektir.

15 Temmuz da var olan tüm ilanlar silinecek ve bu forum yeni kurallarla yeniden başlatılacaktır.

Kurallara uyulmaması veya ilanları üst sıraya çıkartma girişimleri uyarı mekanizmasının işletilmesine sebep olacaktır.

Bu konuda tüm üyelerimizin anlayışını ve hassasiyetlerini bekliyoruz.

saygılarımızla,

Forum Yönetimi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Her ay başında bir önceki aya ait ilanların silinmesi ilanların hem yönetim, hem de üyelerimiz tarafından takibini kolaylaştıracaktır.

Bu duyuru daha önceden yapılmadığı için, temmuz ayına ait ilanları silmeden önce yeni ilan veren üyelerimize ilanlarını kopyalamalarına fırsat vermek amacıyla silme işlemi bir kaç gün geciktirilecektir.

Bu arada ağustos ayı ilanları verilebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..