Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sohbet Programının Yeni Versiyonu

Ertan

Recommended Posts

Sohbet programının yeni versiyonu epey önce çıkmıştı ama biraz daha otursun diye bekliyordum.

Artık güncelleme zamanının geldiğini düşünerek güncelleme işlemine başladım.

Bir kaç gün sorunlar olabilir (mesela ana sayfada sohbettekiler sayısını göstermiyor) ama zaman içinde sorunlara bir çözüm bulacağımı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sohbet programının yeni versiyonu epey önce çıkmıştı ama biraz daha otursun diye bekliyordum.

Artık güncelleme zamanının geldiğini düşünerek güncelleme işlemine başladım.

Bir kaç gün sorunlar olabilir (mesela ana sayfada sohbettekiler sayısını göstermiyor) ama zaman içinde sorunlara bir çözüm bulacağımı düşünüyorum.

Ertan Bey, kolay gelsin...

yeni "aqua" görünüm, Mac'lere olan sempatimden mi nedir, benim hoşuma gitti şahsen. isteyen ama başka görünümler de seçebiliyor eskiden olduğu gibi, örneğin "Windows XP desktop" vb.

ana sayfada "sohbettekiler"in sayısının gösteriliyor olması çok faydalı bir işlevdi, umarım yeni versiyon da bunu destekliyordur. dünden beri sohbette biri var mı, bekliyor mu anlayamıyor insan... örneğin, dün gece bir müddet bekledim sohbet odasında ama örn. Tufan da ana sayfada bekliyormuş, görmemiş...

en önemlisi, umarım yeni versiyonda hız ve lag (yazılanların geç ulaşması) sorunu ile "flash" programın çok fazla anabellek istemesi sorunu da giderilmiştir. bu sorunlar nedeniyle, arada bir "güncelleştirme" yapmamız gerekiyordu, tekrar hızlanalım diye, örneğin.

zahmetleriniz için teşekkürler, tekrar kolay gelsin. bizim bir yardımımız dokunabilirse (ör. test falan :D: ) lütfen söyleyin.

Ping the chat room tester Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ana sayfada "sohbettekiler"in sayısının gösteriliyor olması çok faydalı bir işlevdi

Ping senin gözlerin :shock: bozuk herhalde, benim ekran gösteriyor :D:

Hız vs konusunda birşey diyemiyeceğim, deneyince göreceğiz. Sonuçta bu konuda benim de sizlerden bir farkım yok. Adamın birisi program yazıyor ben de aracılık yapıp bunu yüklüyorum. Eskisine göre bayağı bir evrim geçirmiş versiyon olduğuna göre herhalde daha kötü değildir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ping senin gözlerin :shock: bozuk herhalde, benim ekran gösteriyor :D:

Hız vs konusunda birşey diyemiyeceğim, deneyince göreceğiz. Sonuçta bu konuda benim de sizlerden bir farkım yok. Adamın birisi program yazıyor ben de aracılık yapıp bunu yüklüyorum. Eskisine göre bayağı bir evrim geçirmiş versiyon olduğuna göre herhalde daha kötü değildir.

hehe, benim gözlerim bozuk zaten de, ama şimdi ben de görüyorum, Allahım, görüyorum... artık pinpon hatta beach pon bilem oynayabilirim :salak:

teşekkürler tekrardan :thup::alkis:

Ping the not blind anymore Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..