Jump to content
Masatenisi.org Forum

Robotsuz Calismalar

Guest Dorukdee

Recommended Posts

Selamlar,

Aslinda bu soruyu su anda ne yapabilirim diye merak ettigimden soruyorum. Cunki masa tenisi oynamak icin hem zaman hem mekan hem de partner acisindan buyuk eksikliklerim var ve odamda sadece raketim toplarim ve bir calisma masasi var. Oyunumun gerilememesi icin neler yapabilirim? Tesekkurler. Bunun disinda masa tenisi masasi ile tek kisilik yapilabilecek calismalar hakkindaki bilgilerinizi de paylasabilirseniz sevinirim.

Doruk Demircioglu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Doruk,

Eğer robot alacak paran yoksa masanın karşı tarafına herhangi bir marangozla konuşarak 30-60 derece açılı ve hareketli bir sunta kestirtebilirsin. Yalnız suntanın üzeri topu sana düzgün atacak şekilde olmalı yada MDF olmalı. Belirli bir açıyla karşı tarafa koyarsan, karşında rakip varmış gibi her attığın top, önce masaya sonrada MDF'ye çarparak belirli bir açıyla sana geri gelecektir ama sadece düz oyun çalışabilirsin.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kendi kendime bu oyunu duvarda oynayarak öğrenmiştim (veya muhtemelen ögrendigimi saniyorum) . Anlayacağın sırasıyla taban, duvar, raket, taban, duvar, raket... Forehandin için bir şey diyemeyeceğim ama backhandine çok şeyler katacağından eminim. saygilarla... ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
Eğer robot alacak paran yoksa masanın karşı tarafına herhangi bir marangozla konuşarak 30-60 derece açılı ve hareketli bir sunta kestirtebilirsin.

saadettin'in bahsettiği aletin yapılmışı da varmış demek ki. mytabletennis'in forumunda gördüm ben de. spin çalışmak için faydalı bir alet gibi görünüyor.

post-4-1113161418_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..