Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Türkiye'nin En Büyük Masa Tenisi Gurubu Oldu

Ertan

Recommended Posts

Aşağıdaki yazıyı masatenisi.org sitesi için yazdım ve bilgi için buraya da koymak istedim.

Forumun bu seviyeye gelmesinde katkısı olan tüm üyelerimize teşekkür ederim.

=========================================

FORUM TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK MASA TENİSİ GURUBU HALİNE GELDİ

Açıldığından beri yaklaşık bir sene geçmesine rağmen forum üyelerimizin sayısı 400 ü geçmiş, gönderilen mesajların sayısı ise 3900 a ulaşmıştır.

Gösterilen ilgiden önemlisi üyelerimizin masa tenisinin gelişmesi için harcadıkları çaba ve gönderdikleri mesajların seviyeli ve kaliteli oluşudur. Türkiye'deki üyelerimizin yanısıra yurtdışındaki ve deniz aşırı ülkelerdeki faal ve çok sevilen üyelerimizin de güncel haber, bilgi ve ekipman desteği konularında verdikleri destek ile forumun bu günlere gelmesinde büyük katkıları oldu.

Forum sayesinde üyelerimizin hiç görmedikleri ama neredeyse yıllardır tanıdıkları ve yaz tatillerini birlikte geçirecek kadar sevdikleri arkadaşları oldu.

Bu nezih ortamı sağladıkları için tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

==========================================

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan Bey,

diğer başlıklar altında da defalarca dile getirildi, burada ben yinelemek istiyorum, nacizane:

başta siz olmak üzere, bu örnek sitenin ve forumun kurulmasında ve işleyişinde emeği geçen herkesi tebrik eder, onlara teşekkürlerimi sunarım.

Ayrıca, forumdaki, şu ana kadarki bence benzersiz nitelikteki olumlu ortamın gelişmesinde ve korunmasında katkıları olan tüm forum üyelerine de teşekkür eder, bundan sonra da aynı bilincin ve gerçek samimiyetin sürmesinin en büyük temennim olduğunu belirtirim.

Saygılar ve sevgiler herkese...

Ping the grateful Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..