Jump to content
Masatenisi.org Forum

5.forum Buluşması

Recommended Posts

2 defa organizasyonunu üstlendiğim ve forumumuz için geleneksel hale geldiğini düşündüğüm forum buluşması ve turnuvası organizasyonun hangi üyemizin,hangi tarihte ve nerede yapacağına karar vermemiz gerektiğine inanıyorum. Aktif olarak foruma giren ve bu organizasyonu üstlenebilecek duyarlı üyelerimizin 5.forum buluşması organizasyonunun değişik bir şehirde(İzmir,Ankara ve İstanbul haricinde) yapılması için gelecek tekliflerini bekliyorum.

Artık bir yer ve tarih belirlemenin zamanı geldi.Çünkü bu tip organizasyonlarda katılımın yüksek olması çok önemli.Neden derseniz bu organizasyon gerçekten kolay değil.Büyük bir çaba ve zaman ayırmak gerekiyor.Tam bir özveri yani.Bunları yaparken birde katılım az olunca herşey boşa gidiyor.

Arkadaşlar bu buluşmayı hafife almayın lütfen.Gitmesemde olur hergün girer yorum yazarım derseniz bence anlamı yok.Yorum yazan üyeleri bu organizasyonda hem oyunu hemde karakteriyle daha iyi tanıyorsunuz.

Bu nedenle 5.forum buluşmasının rekor bir katılımla aktif olarak devamlı foruma giren üyelerimizin biraz özveri göstererek belirlenen tarihte mutlaka bu buluşmaya katılmalarını istiyorum.

Üyelerimiz bu sorumluluğa girmek istemezlerse ben birlikteliğimiz ve forumumuz için birdaha Ankarada bu organizasyonu üslenmeye hazırım.Çünkü forumdaki her üye benim için çok değerli.Eski üyelerle beraber olmak ve yeni katılan üyelerimizlede tanışmak çok anlamlı oluyor.Bunu diğer buluşmalarımızda yaşadım ve elimden geldiğince devam ettirmek isterim.

Bu konudaki yorumlarınızı ve organizasyona katılımlarınızı bekliyorum.Hangi şehir talip olursa olsun amaç birliktelik olsun. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 403
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Öncelikle Tufan bey 2007 den sonra 2008 yılı buluşmasını da üslenmek istemenizi çok takdir ettim.

Eylül ayındaki buluşmamız her nekadar katılım sayısı açısından hayal kırıklığı ile sonuçlanmış olsa dahi organizasyon oldukça zevkliydi.

Umarım bu yıl ki buluşmamız da katılımcı sayısı çok daha fazla olur.

İçimden bir ses bu yılki buluşmayı Bursa-Bandırma konsorsiyumunun gerçekleştireceğini söylüyor. Malum geçtiğimiz aylarda bölgesel anlamda güzel bir buluşma gerçekleştirmişlerdi. Zaten organizasyon konusunda tecrübede kazandılar artık :lol:

Ben de bu sayede, uzun zaman sonra oraları da tekrar görmüş olurum :gulumse:

Benim zaman tercihim Kps sınavına ve benim 2nci jr. ın doğumuna :))) (Ağustos sonu yada Eylül başı inşaallah :gulumse: ) denk gelmesinde ne zaman olursa olsun.

Aslında buluşma zamanını anketle mi belirlesek acaba :huh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5. forum buluşmasına katılmayı çok isterim, ancak ben rizedeyim ve doğuda çok sayıda başka arkadaşlar da var, bizim için önemli olan ulaşımın kolay olması, ankara ve istanbul bize 1-2 saatlik mesafede ve geneldde herkes aynı şekilde uçak kullanarak 1-2 saatte istanbulda olabiliyor. bunu da göze almanızı rica ederim, tarih olarak da herkesin müsait olduğu yaz dönemi çok uygundur, öğrenci arkadaşların okul sorunu olmaz ve çalışanlar daha müsait olabilir. turnuvalar pek yok bu tarihlerde ( özel turnuvalar hariç)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 defa organizasyonunu üstlendiğim ve forumumuz için geleneksel hale geldiğini düşündüğüm forum buluşması ve turnuvası organizasyonun hangi üyemizin,hangi tarihte ve nerede yapacağına karar vermemiz gerektiğine inanıyorum. Aktif olarak foruma giren ve bu organizasyonu üstlenebilecek duyarlı üyelerimizin 5.forum buluşması organizasyonunun değişik bir şehirde(İzmir,Ankara ve İstanbul haricinde) yapılması için gelecek tekliflerini bekliyorum.

Artık bir yer ve tarih belirlemenin zamanı geldi.Çünkü bu tip organizasyonlarda katılımın yüksek olması çok önemli.Neden derseniz bu organizasyon gerçekten kolay değil.Büyük bir çaba ve zaman ayırmak gerekiyor.Tam bir özveri yani.Bunları yaparken birde katılım az olunca herşey boşa gidiyor.

Arkadaşlar bu buluşmayı hafife almayın lütfen.Gitmesemde olur hergün girer yorum yazarım derseniz bence anlamı yok.Yorum yazan üyeleri bu organizasyonda hem oyunu hemde karakteriyle daha iyi tanıyorsunuz.

Bu nedenle 5.forum buluşmasının rekor bir katılımla aktif olarak devamlı foruma giren üyelerimizin biraz özveri göstererek belirlenen tarihte mutlaka bu buluşmaya katılmalarını istiyorum.

Üyelerimiz bu sorumluluğa girmek istemezlerse ben birlikteliğimiz ve forumumuz için birdaha Ankarada bu organizasyonu üslenmeye hazırım.Çünkü forumdaki her üye benim için çok değerli.Eski üyelerle beraber olmak ve yeni katılan üyelerimizlede tanışmak çok anlamlı oluyor.Bunu diğer buluşmalarımızda yaşadım ve elimden geldiğince devam ettirmek isterim.

Bu konudaki yorumlarınızı ve organizasyona katılımlarınızı bekliyorum.Hangi şehir talip olursa olsun amaç birliktelik olsun. :thup:

Forum üyelerinin toplandığını bilmiyordum.Ben veteran derneği üyesi olarak yılda 2 sefer Mayıs ayının 18-19 unda Şile'de Eylül ayındada Bodrum veya civarında tespit edilen turnuvalara katılıyorum.Çok zevkli geçiyor.Forum buluşmamızı sabırsızlıkla bekliyorum.Fakat yaz aylarında herkes tatilde olduğu için katılım az olabilir.herkesin mutabık olabileceği bir yer ve zaman olursa seve seve katılırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursa'da yapılması faydalı olacaktır. hem tarihi turistik mekanlar da bol.. turnuva+gezi için ideal..

foruma yeni üye olduğumuzdan öncekileride kaçırmıştık inş bu seferkine gelirim.... ankarada olursa daha güzel olur :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Erdem Kemiksiz

tufan abi; forum buluşmasının Ankara'da yapılması katılımı artırması bakımından daha iyi olacaktır. istanbul-bursa-izmir vs. tam tersi istikamette yaşayanlar için çok ters. zaten bir tek haftasonumuz var. onu da yollarda geçirmek istemem doğrusu.

benim oyum Ankara'da yapılması yönünde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

erdem beye katılıyorum. en azından ankara olmasa bile orta bir noktada olması katılımı artırabilir. ama şöyle de bakabiliriz duruma tabii. yola çıkacak insan her türlü çıkar ve gelir. o yüzden en cok forum üyesi hangi şehirdeyse o şehirde yapılabilir. dışarıdan gelmek isteyenler zaten bi yolunu bulup gelir gibime geliyor, şahsi fikrim tabi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan abi; forum buluşmasının Ankara'da yapılması katılımı artırması bakımından daha iyi olacaktır. istanbul-bursa-izmir vs. tam tersi istikamette yaşayanlar için çok ters. zaten bir tek haftasonumuz var. onu da yollarda geçirmek istemem doğrusu.

benim oyum Ankara'da yapılması yönünde.

2007 yılı forum buluşması için çoğu kişi de yaklaşık aynı şeyleri söylemişlerdi ama Eylül de ki buluşmaya maalesef ismini yazdıranların çoğu gel(e)memişti. İnşaallah bu yıl böyle bir sorun olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence de ankarada olması daha iyi. ama eger okulumla çakışmıcaksa ve bi sorun olmazsa heryere gidebilirm..

ama yalnızca kendimizi düşünmemek lazım die düşünüyorum ve bi anket yapılsa daha ii olur kanısındayım. ama bu ankette yalnızca il seçimiyle kalmamalı, nedenleri artıları ve eksileride sölenmeli...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bi dakka ya hemen Ankara olsun diye atlamayın :lol: .Ben eğer hiçbir kimse talip olmazsa en son seçenek olarak yazdım :whistle: .Amaç değişik bir şehirde bu organizasyonu yapmak olmalı.Hem turnuva yapar,tanışılır,akşam gezilir ve eğlenilir.Hiçmi bunu ayarlayabilecek üyemiz yok forumda :shock:

Benim yaptığım 2 buluşmadaki gibi koskoca spor salonu ayarlamanıza veya kalalacak yeri olmayan üyelerimize misafirhane ayarlamanıza hele hele akşam yemeği ve eğlenmek için ayrıca bir yerlerle anlaşmanıza hiç gerek yok (olsa fena olmaz aslında).

İzmir turnuvasında olduğu gibi küçük bir salon olsada,akşam bir anda kararlaştırıp bir yerlere eğlenmeye gitsekte,herkez kendi kalacağı yerleri ayarlasada birlikte olacağımız için süper bir hafta sonu geçirmek bizim elimizde :thup: .

Ben bu organizasyonu üslenecek kişi Kıbrısta bile olsa gelmeye hazırım.Yeterki istekli olalım.Belirlenen yerde ve tarihte orada olup eski veya yeni forum üyelerimizle birlikte olmak ve eğlenmek biraz fedakarlık yapmaya değecek bence.

Bu nedenle belirttiğim gibi Ankara'yı en sona atın.Zorluğundan,yorulduğumdan yada kaçtığımdan değil :fildir: ama yukarıda yazdıklarımıda dikkate almanızı ister saygılar sunarım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bi dakka ya hemen Ankara olsun diye atlamayın :lol: .Ben eğer hiçbir kimse talip olmazsa en son seçenek olarak yazdım :whistle: .Amaç değişik bir şehirde bu organizasyonu yapmak olmalı.Hem turnuva yapar,tanışılır,akşam gezilir ve eğlenilir.Hiçmi bunu ayarlayabilecek üyemiz yok forumda :shock:

Benim yaptığım 2 buluşmadaki gibi koskoca spor salonu ayarlamanıza veya kalalacak yeri olmayan üyelerimize misafirhane ayarlamanıza hele hele akşam yemeği ve eğlenmek için ayrıca bir yerlerle anlaşmanıza hiç gerek yok (olsa fena olmaz aslında).

İzmir turnuvasında olduğu gibi küçük bir salon olsada,akşam bir anda kararlaştırıp bir yerlere eğlenmeye gitsekte,herkez kendi kalacağı yerleri ayarlasada birlikte olacağımız için süper bir hafta sonu geçirmek bizim elimizde :thup: .

Ben bu organizasyonu üslenecek kişi Kıbrısta bile olsa gelmeye hazırım.Yeterki istekli olalım.Belirlenen yerde ve tarihte orada olup eski veya yeni forum üyelerimizle birlikte olmak ve eğlenmek biraz fedakarlık yapmaya değecek bence.

Bu nedenle belirttiğim gibi Ankara'yı en sona atın.Zorluğundan,yorulduğumdan yada kaçtığımdan değil :fildir: ama yukarıda yazdıklarımıda dikkate almanızı ister saygılar sunarım...

Çanakkale olabilir hem gezilp eğlenilecek güzel bir yer hemde kalacak yer kolay ayarlanabilir oldukça fazla öğrenci pansiyonları var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bende geçen sene ismini yazdırıpda gelemeyenlerdenim ama napalım kaydım olduğu için gelememiştim bu seneki organizasyonda hem il hemde tarih bakımından bir ankat yapılıpta ortak karar alınarak bişey planlansa hem katılım çok daha fazla olur hemde herkesin seve seve geleceğini düşünüyorum sizcede öyle olmazmı

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yoğun istek üzerine il müdürlüğünden 2 tane daha yeni masa aldık, salonda masa sayımız 3'e ulaştı, bir tane de yakında gelecek inşallah. kapalı spor salonunun ışıklandırması güzel, zeminde biraz tadilat gerekiyor, duşlar yetersiz, bunlar okul tarafında düzenlenebilirse bir sonraki forum buluşmasına aday olabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yoğun istek üzerine il müdürlüğünden 2 tane daha yeni masa aldık, salonda masa sayımız 3'e ulaştı, bir tane de yakında gelecek inşallah. kapalı spor salonunun ışıklandırması güzel, zeminde biraz tadilat gerekiyor, duşlar yetersiz, bunlar okul tarafında düzenlenebilirse bir sonraki forum buluşmasına aday olabilirim.

Evet işte ilk aday.Bazı eksikliklerin olmasını(duşlar,zemin gibi) çok fazla kafanıza takmayın.Masaların iyi olması ve oyun için alanın yeterli genişlikte olması bence yeter.Duş falan zaten kalınacak yerde alınır.

Siz sadece oynayacağımız yeri ve dışarıdan gelecek kişilere nerelerde kalınabilir rehberlik ederseniz gerisi sadece gelecek kişilerin kendilerini ayarlamasına kalıyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan bey ben seve seve ilgilenirim, kalacak yeri turnuva dönemi kararlaştırılırsa ayarlarım ( ilçede sadece öğretmen evi var) il müdürlüğünden gerekirse ekstra masa isterim ( 3 masa yeterli gelmezse ) biz rize olarak en az 10 kişi katılırız diğer yerlerden de katılım fazla olursa bir o kadar güzel olur. tek sorun buraya ulaşım. hava yolu ile tarbzona gelinirse trabzondan ilçemize direkt otobüsler kalkıyor. ankara istanbul taraflarından otobüsle gelecekler için direkt oralardan ilçeye seferler var, otomobille gelecekler için samsundan buraya süper sahil yolu ile rahat gelinir, turnuva yaz dönemi olursa buralarda şenlikler yapılıyor o tarihlere ayarlayıp minübüslerle ayder yaylalarına gezmeye gidebiliriz, yazın bir başkadır buralar, yeterki burayı isteyin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan bey ben seve seve ilgilenirim, kalacak yeri turnuva dönemi kararlaştırılırsa ayarlarım ( ilçede sadece öğretmen evi var) il müdürlüğünden gerekirse ekstra masa isterim ( 3 masa yeterli gelmezse ) biz rize olarak en az 10 kişi katılırız diğer yerlerden de katılım fazla olursa bir o kadar güzel olur. tek sorun buraya ulaşım. hava yolu ile tarbzona gelinirse trabzondan ilçemize direkt otobüsler kalkıyor. ankara istanbul taraflarından otobüsle gelecekler için direkt oralardan ilçeye seferler var, otomobille gelecekler için samsundan buraya süper sahil yolu ile rahat gelinir, turnuva yaz dönemi olursa buralarda şenlikler yapılıyor o tarihlere ayarlayıp minübüslerle ayder yaylalarına gezmeye gidebiliriz, yazın bir başkadır buralar, yeterki burayı isteyin

Biliyorum çünkü askerliğimi Rizede yaptım.Her yerini ve ilçesini bilirim.Çok güzel olur gerçekten ben varım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi buluşma yazın benim için uygun vakitte olursa izmirden(veya çorumda olursam çorumdan) rizeye bile gelirim.yayla-temiz hava ne kadar güzel tam bana göre. Karadeniz özlemim arttı rize diyince.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..