Jump to content
Masatenisi.org Forum

Adıyamanda Masa Tenisi

Recommended Posts

adıyamandayım ve hafta sonları oynayabileceğim yer arıyorum 5322075646

Adıyamanda hafta sonları oynayabileceğiniz yanlızca bir yer var 2 katlı internet cafe ve 2. katında 2 masa var. Orada oynayabilirsiniz çarşıda İş bankasına çok yakın.. Cafenin ismini sorup öğrenince yazarım..

Bu arada bende Adıyamanın Besni ilçesindeyim. Bir gün zamanınız olursa misafir edeeriz sizi ve tanışmışta oluruz..

Ayrıca bende Besnide Hafta içi hergün saat 14:30 la 18:30 arasında okul kantininde çalışma yapıyorum.. Zamanınız olursa mutlaka beklerim..

Selamlar .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bundan sonra hep adıyamandayım. evet karabükte oynuyorum zonguldaklıyım. çelikhan ilçesinde köydeyim

Çelikan lisesi ve çelikan Y.İ.B.O masa tenisi çalışmaları yapıyor. İl birinciliğinde lise ve ilk öğretim erkeklerde çelikan herzaman başarılıdır. Çok eskiden orada bir öğretmenin çabalarıyla çelikanda masa tenisi gelişmişti ve çok iyi oyuncuları vardı. Şimdi çok vasat durumdalar. Çelikan da umarım oynayacak oyuncu bulabilirsin.. Merkeze hafta sonları geldiğinde sana özel mesajla yolladığım yer var orada oynayabilirsiniz..

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bundan sonra hep adıyamandayım. evet karabükte oynuyorum zonguldaklıyım. çelikhan ilçesinde köydeyim

ben de zonguldaklıyım. gecenlerde tatile geldigimde senle oynamaya gelecektim ama saatler uymadı. ankaradaki maçlara geldiginde gormustum seni. oguzhan sefercik var belki onu tanırsın ozgur un liseden sınıf arkadaşı. şimdi onunla aynı sınıftayız.

sizin takımın adı değişti mi. emniyet gucu olmuş herhalde. sen hangi takımda devam edeceksin oynamaya karabukte devam mı yoksa başka bi yere mi gececeksin( bildigim kadarıyla 3.lig e duşecekmiş takım. emniyet gucu olan takım ise 2.lig e çıkmış. )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizim takımın adı polisgücüydü biz 3 arkadaş antrenörlükte yapıyoruz aynı zamanda. daha doğrusu ben artık yokum. şimdi takımın ismi özel idare yolspor oldu. yetiştirdiğimiz öğrenciler şuanda 2. lige çıktılar ve mücadele ediyorlar düşmedilerde aynı zamanda. ben karabük üniversitesindeyim şuan daha belli değil. ilçeye gelme durumum adıyamanda. eğer çelikhan ilçesine gelebilirsem takım değiştirebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 5 years later...

Bu başlık açılalı baya olmuş ben de Adıyaman'da merkezdeyim,,bu başlığı görmeden ben de başlık açmıştım oynayacak yer ve partner arayanlar forumunda Adıyaman kısmı boş olduğu için..Şu anda gençlik merkezinde oynanabiliyor..ben 2 defadır gidiyorum fena değil.

Belki TPAO'da da olabilir onu soracağım. selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..