Jump to content
Masatenisi.org Forum

47. Avrupa Gençler Ve Yıldızlar Şampiyonası

PingPongMan

Recommended Posts

Sayın Arkadaşlar,

yine hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan yaptığım araştırmacı gazetecilik sonucunda, halen Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de sürmekte olan Avrupa Gençler ve Yıldızlar Şampiyonasında Türk Yıldız Erkek Milli Takımının Almanya'yı yenerek Avrupa 3.sü olduklarını öğrenmiş bulunuyor ve bunu size kıvançla duyuruyorum...

Gencay Menge ile Peng Fei Jiang'dan oluşan yıldız erkek takımını kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Yarın devam edilecek bireysel karşılaşmalarda ise

yıldız erkeklerde:

- Gencay Menge 3. tur

- Peng Fei Jiang 3. tur

- Deniz Hür 2. tur

- Arda Hatunoğlu 1. tur

genç erkeklerde:

- Safa Avcı 2. tur

- Halil Hacı 1. tur

yıldız bayanlarda:

- Merve Burku 2. tur

- Selda Işık 2. tur

genç bayanlarda:

- Derya Üzgen 1. tur

- Seda Kahraman 1. tur

- Deniz Çubuktar 1. tur

karşılaşmalarını yapacaklar...

Ping the natural born reporter Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sabah evden çıkarken, masa tenisi hastalığımı bilen ev arkadaşım bizimkiler 3. olmuş diye arkamdan bağırıyordu. Servise genelde ancak koşarak yetişebildiğim için :salak: geri dönüp bakamadım habere, hangi gazetede yer aldığını da bilemiyorum bu anlamda. Ya Hürriyet'te olsa gerek yada Fanatik gibi spor gazetelerinden birinde...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peng Fei aslen çinli. Ailecek Türkiye'ye yerleştiklerini ve babasının da masa tenisi antrenörlüğü yaptığını biliyorum.

Valla büyük bir başarıya imza etti, kendisini tebrik ediyorum.

Sayesinde masa tenisi ile ilgili bir haber Hürriyet gazetesinde felan da çıkmış oldu.

Yalnız Ankara'daki maçlarda birinci olamayıp, Avrupa'da birinci olması ilginç geldi biraz bana, konsantrasyon farkı herhalde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

daha kaç yaşında ki Peng Fei? yıldızlarda avrupa şampiyonu bile olsa, büyükler olayı başka.

Alman Christian Süss de yıllarca Avrupa Gençler Şampiyonu olmuştu, ama Alman 1. liginde anca tutunuyor işte... bir bakıyorsun olmadık birini yeniyor, bir bakıyorsun rahat yener dediğin adama yeniliyor...

Peng Fei de, daha üstünde çok çalışılması gereken bir çocuk. umarım gelecekte de başarılara imza atacak şekilde çalışmalara devam eder.

Ping

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..