Jump to content
Masatenisi.org Forum

T-shirtler Kargo Ile Yollanmak Üzere Hazır

Guest Togay

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba!

Hepimize geçmiş olsun demek istiyorum. Konuyu tam olarak nihayete erdiremediysek de en önemli aşamayı geçmiş bulunuyoruz. CUMARTESİ GÜNÜ, para gönderen ve siparişlerini kesinleştiren arkadaşlarla birlikte toplam 79 adet olan T-shirt siparişimizi teslim almış bulunuyorum. Evde istiflenmiş duruyor t-shirtler. Cuma gününe ve bu anlamda hafta sonu Ankara'daki turnuvaya yetişmediği için üzgünüm :uzgun: ama benim elimde olan birşey değildi biliyorsunuz.

T-shirtlerin renkleri, kaliteleri ve ön tarafa hazırlattığımız figür gayet güzel, söylenecek birşey yok. Lacivert t-shirt arkasına hazırlattığımız yazı biraz küçük olmuş gibi geldi bana, dolayısıyla mavi kenar rengi de pek belirgin olmamış, ama tek satır bir yazı olduğu için daha büyük yapsak uygun olmazdı dediler. Siyah t-shirt'ün yazısında ise, kırmızı iç renk daha belirgin olacak diye bekliyordum, ama beyaz kenar rengini biraz kalın yaptıklarından ve zıt renkler olduğundan beyaz kenar rengi daha baskın olmuş ama bu haliyle daha okunaklı olmuş. Genel olarak ben iyi puan verdim. T-shirtleri aranızdan ilk teslim alan, hatta birlikte teslim aldık t-shirtleri, cumartesi de Antalya'da olan Nurdan oldu. O da beğendi t-shirtleri, sanıyorum sizler de beğeneceksiniz. Bu arada 79 t-shirt düşündüğümden daha cüsseli ve ağır imiş :fildir:, Nurdan'a ve arkadaşına teşekkür ediyorum yardımları için buradan.

Şimdi sıra geldi t-shirtleri kargo ile yollamaya. İstanbul'da Ertan Bey'e, Ankara'da ise Tufan Bey'e toplu olarak yollayabilirim. Tsu, Ankara'da Tufan Bey'e yollayabileceğimi yazmış mesela. Tek tek de yollayabilirim, benim için bir sakınca yok. Ancak AD-SOYAD, ADRES ve TELEFON bilgilerinize ihtiyacım olacak. Lütfen bu bilgileri ya FORUM ALANINA yada KİŞİSEL MESAJ olarak bana yazın veya TELEFONUMDAN yine bana ulaşın. Bekliyorum arkadaşlar! :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 76
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

mrb arkadaslar

bence tsortler harika olmus! diyecek birsey yok. ben denedim ve diyorum ki; bu tsortler bize yakisir :fildir:

ne demek TOGAY bahaneyle corbada benim de tuzum oldu.. emegi gecen herkese tesekkurler. gule gule kullanin :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar hazırlanan t-shirtlerde tek sorunumuz beden konusunda, Small t-shirtler iki eksik olmuş, onun yerine iki adet Medium t-shirt var. Aşağıda isimleri yazılı olan small t-shirt isteyen arkadaşlardan ricam, aranızda Medium'da giyebilen varsa, siparişinin her ikisini veya en azından birini Medium olarak değiştirmesi. Yardımcı olursanız sevinirim.

- POGOP, 2 adet, S

- EMRAH, 2 adet, S

- HÜSEYİNTOPAÇ, 2 adet, S

- MEHMET, 2 adet, S

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yukarıda yazdıklarım dışında siparişlerini kesinleştirenler:

- Haum, 2 adet, XL

- Sonsüvari, 1 adet, Medium (siyah)

- Yasin Çakmakçı, 1 adet, Large (lacivert)

- Nevermind, 2 adet, Medium

- Hüseyin Topaç, 2 adet, Small

- Gkslblgn, 2 adet, Large

T-shirt ücretlerini yollayacak arkadaşlar bu hafta içinde yollayabilirlerse beni rahatlatmış olurlar, gerekirse hesap numaramı tekrar kişisel mesaj olarak yollayabilirim. Haberiniz olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, görüyorum ki sadece adres yazıyorsunuz. Buradan çıkardığım sonuç adrese teslim istiyorsunuz t-shirtleri. Eğer ev veya işyerinize yakın bir yurt içi kargo şubesi varsa ve şubeden teslim almak isterseniz şube adını da belirtin lütfen, Burak gibi. Çünkü eve teslim kargo ücreti biraz daha yüksek olacaktır sanıyorum şubeden teslim almaya göre.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dün üç arkadaşın t-shirtlerini Yurtiçi kargo ile yolladım. T-shirtleri yolladıkça yolladığım kişileri burada yazacağım, arada bir bu konuya bakmanızda fayda var yani. Büyük bir kısmını cumartesi yollayacağım zaten belki hepsini. Ankara'da Tsu'ya, İstanbul'da ise Ertan Bey'e, özellikle parayı elden yollamış olan veya ayrı bir adres bildirmemiş olan arkadaşların t-shirtlerini toplu olarak yollamak niyetindeyim.

Dün akşam t-shirt yolladığım arkadaşlar:

- BurakYalın (telefon ihbarlı)

- Pogop (adrese teslim)

- Mehmet (adrese teslim)

Kargo ücretine gelince, toplu olarak yollamadığım t-shirtleri Yurtiçi kargonun evrak poşetleri içinde yolluyorum. Fiyat mesafeye göre değişiyor normal olarak, telefon ihbarlı ve adrese teslim arasında ise çok az fiyat farkı var, adrese teslim yollamak daha mantıklı yani. Ücret 3,5 - 4 milyon arası bir rakam tutuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Togay,

Ben parayı Ertan beye elden teslim edenlerdenim... işyeri adresimi veriyorum. oraya gönderebilirsin.. ( 2 adet M, -farklı renk mümkün ise )

Tekrar emeği geçen herkese cok tesekkur ediyorum...

Sevgi ve saygılarımla.

EMRE YALÇIN

ADRES:

MILEN ILAC HAMMADDELERI SANAYI VE TICARET A.S.

Deri Organize San. Bolg. 1.Yol H-8 Parsel 34956 Tuzla - Istanbul

Tel :+90-216-458 35 00 ( Ext.3549 )

Direct :+90-216-458 35 49

Fax :+90 216-394 22 29

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, t-shirtlerin neredeyse tamamını yarın kargoya vermeyi düşünüyorum. Bu konudaki hazırlıklarımın bir kısmını tamamladım, bir kısmını ise bu akşam evde tamamlayacağım. T-shirtler elinize ulaştığında bir şekilde, çeşitli iletişim alternatiflerini burada tekrar saymak istemiyorum, beni haberdar ederseniz sevinirim. Yorumlarınızı da merak ediyorum tabi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de t-shirt paralarini Ertan beye elden verdim, yalniz benim icin 8 t-shirt olacakti, pingpongman, dada, toranomon'un t-shirtleri ve benimkiler. yarisi ondan, yarisi bundan. :gulumse: toplam 6 L, iki M bedendi... yani 3 L, bir M ondan olacak; 3 L, bir M da bundan... :B:

Benim adrese yollayabilirsin. Ertan beyi daha fazla yormayayim...

Fecri Ebcioglu sk. 18/A d.6 34340 1.Levent - Istanbul

Tel: 0212 264 45 36

Cep: 0542 525 01 01

Simdiden cok tesekkurler. Ellerine, ayaklarina saglik... :)

Arsun Artel

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim adrese yollayabilirsin. Ertan beyi daha fazla yormayayim...

Arsun üzgünüm yazını okumadığım için, cumartesi sabah sizin t-shirtleri toplu olarak Ertan Bey'e yolladım. Şuan elimde sadece adresini alamadığım için Cumhur Bey ile HüseyinTopaç'ın t-shirtleri, bir de siparişten sonra bir daha haber alamadığım, hangi şehirden olduğunu dahi henüz bilmediğim Gkslbgln'nin t-shirtleri bulunmakta. Listeleri aşağıda olmak üzere geri kalan hepsini yolladım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

T-shirtleri kargo ile tek tek yolladığım arkadaşlar:

- BurakYalın; 2 adet; M (lacivert), L (siyah), (telefon ihbarlı)

- Pogop; 2 adet, S, (adrese teslim)

- Mehmet; 2 adet, S, (adrese teslim)

- Fikriye; 2 adet, M, (telefon ihbarlı)

- Akemyal; 2 adet, M, (adrese teslim)

- Vodka; 3 adet; 2 L, M (siyah), (adrese teslim)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

T-shirtleri toplu olarak (adrese teslim) Ertan Bey'e yolladığım İstanbul'daki arkadaşlar:

- Ertan; 11 adet; 2 M, 8 XL, XL (lacivert)

- Arsun; 8 adet; 2 M, 6 L

- YusufEnes3; 2 adet; M (siyah) ve L (lacivert)

- Nevermind*; 2 adet, M

- Emrah; 2 adet; S (siyah), L (lacivert)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

T-shirtleri toplu olarak (adrese teslim) Tsu'ya yolladığım Ankara'daki arkadaşlar:

- Tsubasa; 2 adet, M

- Bitim; 2 adet, L

- Seçici: 5 adet; M (siyah), 2 L, 2 XL

- TufanYalçın; 2 adet, L

- Çiğdem; 2 adet, M

- Haum*; 2 adet, XL

- Sonsüvari*; 1 adet, M (siyah)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bazı arkadaşlardan t-shirtlerin ellerine ulaşıp ulaşmadığı konusunda bilgi alamadım ama aksi birşey olsa bi şekilde bana ulaşırlardı herhalde. Yani sanıyorum yolladığım herkesin eline ulaştı t-shirtler.

En son pazartesi günü Cumhur Bey'e, İzmir'e yolladım.

T-shirtlerin genel olarak beğenilmesinden de memnun oluyorum bu arada.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..