Jump to content
Masatenisi.org Forum

En Karizmatik Tahta

Guest pasolenk

Recommended Posts

Arkadaşlar benimde unutamadığım.Ve bana göre en karizmatik tahta Tamca klampar idi.Zannedersem çoktan üretimi durduruldu.Tamca gergelyle aynı zamanda üretmeye başlamışlardı.Şu an kalmışmıdır bilemiyorum,bulsam kesin düşünürdüm.Bu konuda bilgisi olanlarla paylaşmak isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar benimde unutamadığım.Ve bana göre en karizmatik tahta Tamca klampar idi.Zannedersem çoktan üretimi durduruldu.Tamca gergelyle aynı zamanda üretmeye başlamışlardı.Şu an kalmışmıdır bilemiyorum,bulsam kesin düşünürdüm.Bu konuda bilgisi olanlarla paylaşmak isterim.
Bil bakalım kimde var? :whistle:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bendede birzamanlar vardı.Bakırköy sporkulübünde Serhat(adaşına)(istanbul) diye bir arkadaşa satmıştım 1980 li senelerdi.Çok oynayamamamıştım ama kontrolü zor bir tahtaydı hatırladığım kadarıyla yada bana zor gelmişti.

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bil bakalım kimde var? :whistle:

Merhaba

Yanılmıyorsam olsa olsa bu forumda bu tahta Sadettin kardeşimde çıkar.Bilmem yanılıyor muyum??!.İstersede hemen tamca gergelyle çeşitli şekillerde takas edilir.Bide bu arada ufak bir borcum var onuda kapatmış oluruz.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allround bir tahta olduğu için kontrolü zor değil ama o dönemde hissi size öyle gelmiş olabilir. Çünkü artık hem raketler ve lastikler çok hızlanıp hemde toplar büyünce karbonsuz tahtaların hepsi yavaşmış gibi geliyor...

Hocam yanılmıyorsam iki çeşidi vardı bir kırmızı beyaz logolu gül ağacından yumuşak top spin tahtası ,birde tamca yani düz sap carbon olanı bilmem yanılıyormuyum??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Yanılmıyorsam olsa olsa bu forumda bu tahta Sadettin kardeşimde çıkar.Bilmem yanılıyor muyum??!.İstersede hemen tamca gergelyle çeşitli şekillerde takas edilir.Bide bu arada ufak bir borcum var onuda kapatmış oluruz.

Saygılar

Abi teşekkür ederim ama takas falan düşünmüyorum. Ama sana bir ara öyle bir tahta göstereceğim ki, tabiri caizse elindekileri çöpe atacaksın. Hemde düz sap...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence en iyi tahta Saadettin Beyin tahtası .

Bizim kullandığımız tahtaların hepsi nasılsa onda var.O eniyisi bu derse o olur.Bizlerde 3-5 tahta Saadettin Bey'de 100+ tahta,sikletimiz kaldırmaz hafif kalırız.

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence en iyi tahta Saadettin Beyin tahtası .

Bizim kullandığımız tahtaların hepsi nasılsa onda var.O eniyisi bu derse o olur.Bizlerde 3-5 tahta Saadettin Bey'de 100+ tahta,sikletimiz kaldırmaz hafif kalırız.

KTM

Bizim kullandığımız tahtaların hepsi nasılsa onda var.O eniyisi bu derse o olur. bu cümleyi espri olarak yorumluyorum, bence kullandığı tahtalardan kendi oyun tarzına, el yapısına en uygun olanı o olduğu için değiştirmiyor, gayet de normal. saadettin beyin imzasındaki diğer donic waldner dotec carbon tahta, denemeyi bile düşünmeyeceğim bir tahta ama kendisi beğeniyor ve kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim kullandığımız tahtaların hepsi nasılsa onda var.O eniyisi bu derse o olur. bu cümleyi espri olarak yorumluyorum, bence kullandığı tahtalardan kendi oyun tarzına, el yapısına en uygun olanı o olduğu için değiştirmiyor, gayet de normal. saadettin beyin imzasındaki diğer donic waldner dotec carbon tahta, denemeyi bile düşünmeyeceğim bir tahta ama kendisi beğeniyor ve kullanıyor.

Haklısınız ,ben sadece bizim ençok sevdiğimiz tahtanın Saadettin Bey de var olacağını sizin espiri olarak yorumluyorum mantığıyla yaklaştım .

Saygılarımla

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..