Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gazi Üniversitesi

Recommended Posts

Ben beden eğitimi bölümünde değilim o yüzden bu sene hangi hoca çalıştırıyor bilmiyorum. Neredeyse her sene başımızdaki hoca değişiyor ama bu konuda en yetkili kişi Oktay Çimen hocamız onu bulman gerekiyor.

sağol bir sorum daha olacak bir broşür buldum çalışmaların mühendislik fakültesinde olduğunu yazıyordu bu senede mi orada olacak bir bilgin var mı makina mühendisliği okuyorum bizim fakültede olması çok isime gelir açıkcası ondan sordum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sağol bir sorum daha olacak bir broşür buldum çalışmaların mühendislik fakültesinde olduğunu yazıyordu bu senede mi orada olacak bir bilgin var mı makina mühendisliği okuyorum bizim fakültede olması çok isime gelir açıkcası ondan sordum

Sende mi mühendisliktesin desene bunu daha önce. Bu sene bizim fakültedeki faaliyetleri kaldırdılar eskiden vardı şu anda inşaatın devamı nedeniyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sende mi mühendisliktesin desene bunu daha önce. Bu sene bizim fakültedeki faaliyetleri kaldırdılar eskiden vardı şu anda inşaatın devamı nedeniyle.

anlaşılan sende mühendislik fakültesindesin bir ara yüzyüzedde konusmak isterim hata inşşat biterse ara sıra birlikte oynaya biliriz sanada uyarsa

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burak yetmedi mi artık gazi olduğun. gençlere yol ver artık.

ya da anadoluya geç veteran üniversiteliler olarak takılalım..

Sen Gazi Üniversitesinin sloganını bilmiyorsun herhalde "Gazili olmak ayrıcalıktır" "Ömür biter Gazi sevdası bitmez" :D

Zaten okulun duvarına çıkış belgesi alınca Liselim yazıcam anılarıma istinaden :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:D Burak kaptan !!!! simal bi ara senle antreman yapalm mı aga ya? ben de gazideyim.

1. Fakültemizdeki masa tenisi masalarını kaldırdılar. Sanırım artık bizim fakültede oynama gibi bir şansımız yok.

2. Geçen hafta rektörlükte işim vardı. Sarı salonda tadilat vardı.

3. Benim zaman sıkıntımı biliyorsun ama uygun bir vakit ve zaman ayarlarsanız gelebilirim ama bana önceden haber vermeniz lazım ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gazili değilim,,,SAÜ'de yük.lis. öğc.siyim. İş hayatındayım,,görev yaptığım yerde tenis masaları var ama giriş için kimlik problemi var, sizin kampüsede sanırım ben giremem.Ortak buluşma noktası olan sıkı maç yapabileceğim oyun arkadaşı arıyorum.selamlar,saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 months later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...

Ben mühendislik-mimarlık fakültesindeyim alt katta 3-4 tane masaya benzer şeyler var öğle arası yada boş vakitlerde oynamak isteyen olursa eşlik edebilirim

Ayrıca bu sene oktay hocanın yanına gittim onu bulamadım ama masatenisiyle ilgilenecek hocayla konuşdum takıma geçen sene pek katılım olmamış bu sene oynamak istiyen olursa ocak ayı gibi takım olusturulcakmış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben mühendislik-mimarlık fakültesindeyim alt katta 3-4 tane masaya benzer şeyler var öğle arası yada boş vakitlerde oynamak isteyen olursa eşlik edebilirim

Ayrıca bu sene oktay hocanın yanına gittim onu bulamadım ama masatenisiyle ilgilenecek hocayla konuşdum takıma geçen sene pek katılım olmamış bu sene oynamak istiyen olursa ocak ayı gibi takım olusturulcakmış.

Şu anda okuyan arkadaşlardan Barış ve Oktay var, ama onlara ulaşman biraz zor olabilir..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Ünilig başlamış ama gazi üniversitesinin takımı yok

Yazıklar olsun gazili gençlige(İçlerinde bende varım :pembe: )

Her neyse koca okulda masa tenisi oynayan yok mu ya mühendislik fakültesindeyim oynamak isteyen arkadaşlar bana ulaşa bilir.

Ana kampüsteki spor salonunda güzel bir masa tenisi alanı var degerlendirmek lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 10 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..