Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gazi Üniversitesi

Recommended Posts

• 4 weeks later...
Masa tenisi oynamaya bayılanlar. burada buluşalımmmm.........

bende gazidenim fen edebiyat imzana raketini eklemissin lastikler tamda merak ettiğim 2 lastik nasıl buldun performanslarını özellikleri nelerdir yapışkanlık sertmi yumuşakmı tnt yi aslında ben backhande alsammı diyordum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

slm,

odtudenim ama evim gazi univsine yakın. akşam 16:00 dan sonra, salı-çarş-perş uygun olabilirim. (çalışıyorum veya doktora dersleim var diğer gün saatlerde. belki hafta sonu da olabilir ama düzenli olmayabilir bu durumda). gazi ünivnde kimlik sorun olur mu bilmiyorum...

sakin

sadelikin@yahoo.com

not: 23-24 şubat 2008, bu hafta sonu, altındağ spor salonuna 2. lig müsabakaları izelmeye ve masatenisçilerle tanışmak üzere gidecdeğim. görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm,

odtudenim ama evim gazi univsine yakın. akşam 16:00 dan sonra, salı-çarş-perş uygun olabilirim. (çalışıyorum veya doktora dersleim var diğer gün saatlerde. belki hafta sonu da olabilir ama düzenli olmayabilir bu durumda). gazi ünivnde kimlik sorun olur mu bilmiyorum...

sakin

sadelikin@yahoo.com

not: 23-24 şubat 2008, bu hafta sonu, altındağ spor salonuna 2. lig müsabakaları izelmeye ve masatenisçilerle tanışmak üzere gidecdeğim. görüşmek üzere.

ben de sorun olmazsa gelcem salona, orada görüşürüz inşallah.

05059572751 benm numaram.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm,

sakin

sadelikin@yahoo.com

:o: benim de 05056283650 -numaranı aldım- görüşmek üzere

(sakin)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Masa tenisi oynamaya bayılanlar. burada buluşalımmmm.........

Bu site sayesinde tanıstıgımız gazili arkadaşların hepsine çook teşekkur ederimmm. oyunları olsun dostlukları olsun hepsi 10 numara :D:

yeni arkadaşları da aramızda görmekten mutluluk duyacagımızı belirtmek isterimmm...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 5 months later...

Merhaba gazi müzik öğretmenliği 3. sınıfım ve liseden sonra masa tenisine ara vermek zorunda kaldım şimdi kaldığım yerden devam etmek istiyorum. profesyönel oynayan varsa antrenman yapmak için haberleşebiliriz ya da antrenman yapabileceğim bi spor kulübü biliyorsanız beş evler bahçeli civarında bana bildirirseniz çok sevinirim. Herkese bol sporlu müzikli günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Guest muhammed ozcan
Bende gazi deyim ayrıca üniversite takımındayım yardıma ihtiyacınız varsa arasıra yardım edebilirim(aynı zamanda profösyonelim)

Merhabalar ben gazi arapçadayım. biliyorsundur büyük ihtimalle selim sırrı tarcan spor salonuna uğruyorum. Fakat ne yazık ki sıkı çalışabileceğim bir partnerim yok. İleride profesyonel olarak oynamak istiyorum. size sorum ise ilk olarak nerden başlamayılım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba gazi müzik öğretmenliği 3. sınıfım ve liseden sonra masa tenisine ara vermek zorunda kaldım şimdi kaldığım yerden devam etmek istiyorum. profesyönel oynayan varsa antrenman yapmak için haberleşebiliriz ya da antrenman yapabileceğim bi spor kulübü biliyorsanız beş evler bahçeli civarında bana bildirirseniz çok sevinirim. Herkese bol sporlu müzikli günler...

SLM BEN ERYAMANDAN ÇALIŞIYORUM HAFTA SONU MASA TENİSİ OYNAYABİLECEĞİM ARKADAŞLAR ARIYORUM..HERHANGİ BİR ORGANİZASYON OLURSA BENİDE BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest muhammed ozcan

cümleten esselamü aleyküm arkadaşlar, yetenekleri olup profesyonel çalışmak isteyen ya da profesyonel olup partner arayan arkadaşlar varsa gazi selim sırrı tarcan olabilir, sıkı antreman yapacak arkadaş arıyorum. yorumlarınızı bekliyorum....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cümleten esselamü aleyküm arkadaşlar, yetenekleri olup profesyonel çalışmak isteyen ya da profesyonel olup partner arayan arkadaşlar varsa gazi selim sırrı tarcan olabilir, sıkı antreman yapacak arkadaş arıyorum. yorumlarınızı bekliyorum....

selim sırrı değiğin rektörlüğün orasımı...arada sırada gidiyoruz arkadaşlarla bugün oradaydık mesela...ne zaman gideceğimiz belli olmuyor ama

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
evet orası, işte standart çalışma vakitleri belirleyip düzenli olarak çalışsak çok faydalı olur. Bir çalışma takvimi ayarlamaya ne dersiniz??? kolay gelsin...

yok ya hocamm ... seni harcar ahmetler ... onlar la oynamadan önce biraz daha antrenman yap. bu arada beni tanıman için cep numarama bak belki hatırlarsın ayrancıdan :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben mesajı yazmışım bi daha bakmamışım buraya özür...eskisinden iyiyiz kadir aradım bi kaç kez ulaşamadım sana... forumda şimdi yakaladım bari....bayramdan sonra gel bi ifadeni alayım :D:

çok isterdim gerçekten hem oyunnu hemde sizin muhabbetinizi özledim ama şu aralar gelemem. inşallah yaza dogru artık bi ara ayarlarızz... hem ifademi de vermiş olurum sağlıcakla kal. tum arkadaşlara slm söle... gazi ye çok ii bakın....:D

ii geceler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..