Jump to content
Masatenisi.org Forum

Anadolu Yakasi Tuzla Kafkale Grubu Kuralim

Guest erdogancakir

Recommended Posts

ANADOLU YAKASINDAKİ bütün arkadaşlara selamlar, TUZLA KAFKALE TESİSLERİNDE OYNAYABİLECEĞİM ARKADAŞLAR ARIYORUM. HATTA MÜMKÜNSE BİR GRUP OLUŞTURALIM DİYORUM. İLGİLENEN BÜTÜN ARKADAŞLAR BANA MAIL ATABİLİRLER.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

ANADOLU YAKASINDAKİ bütün arkadaşlara selamlar, TUZLA KAFKALE TESİSLERİNDE OYNAYABİLECEĞİM ARKADAŞLAR ARIYORUM. HATTA MÜMKÜNSE BİR GRUP OLUŞTURALIM DİYORUM. İLGİLENEN BÜTÜN ARKADAŞLAR BANA MAIL ATABİLİRLER.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba. Ben de kafkale ye sık sık oynamaya gidiyorum. Yalnız bu hafta turnuavmız var, ondan sonra bu kadar sık olmaz sanırım. Fakat siz gideceğiniz zaman 1-2 gün önceden haber verirseniz ben de arkadaşlarımla gelirim; orada tanışırız. Uygun zamanlarda da beraber oynarız :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Merhaba Arkadaşlar bende tuzla'da oturuyorum ve masatenisi meraklısıyım eğer grubu kurduysanız grubunuza katılabilirmiyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 5 weeks later...
  • 5 years later...
  • 2 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..