Guest erdogancakir

Anadolu Yakasi Tuzla Kafkale Grubu Kuralim

Bu konuda 18 ileti var

ANADOLU YAKASINDAKİ bütün arkadaşlara selamlar, TUZLA KAFKALE TESİSLERİNDE OYNAYABİLECEĞİM ARKADAŞLAR ARIYORUM. HATTA MÜMKÜNSE BİR GRUP OLUŞTURALIM DİYORUM. İLGİLENEN BÜTÜN ARKADAŞLAR BANA MAIL ATABİLİRLER.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ANADOLU YAKASINDAKİ bütün arkadaşlara selamlar, TUZLA KAFKALE TESİSLERİNDE OYNAYABİLECEĞİM ARKADAŞLAR ARIYORUM. HATTA MÜMKÜNSE BİR GRUP OLUŞTURALIM DİYORUM. İLGİLENEN BÜTÜN ARKADAŞLAR BANA MAIL ATABİLİRLER.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selam ben Tuzlaya hemen hemen hergun oynamaya gidiyorum. Grup fikri harika

yorumlarini bekliyorum keremerkan@mac.com

iyigunler

Kerem Erkan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba. Ben de kafkale ye sık sık oynamaya gidiyorum. Yalnız bu hafta turnuavmız var, ondan sonra bu kadar sık olmaz sanırım. Fakat siz gideceğiniz zaman 1-2 gün önceden haber verirseniz ben de arkadaşlarımla gelirim; orada tanışırız. Uygun zamanlarda da beraber oynarız :gulumse:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar başka cevap yok mu? Bi sonuca ulaşamadık mı şimdi ? Yorumlarınızı merakla bekliyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selam Arkadaşlar,

Ben de Pendik'te oturuyorum.Tuzla Kafkale'ye gelebilirim. Telefon numaram 0546 822 27 29

Selamlar

Sait Kandemir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Grup oluşturun.

Biz de bir gün gelmek isteriz eğer ulaşım zor olmayacaksa.

Tren veya otobüs (500T) ile Kafkale tesisine nasıl ulaşırız?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gebze'de oturuyorum.Tuzla'ya gelebilirim.Ancak masaların kalitesi ve genişlik nasıl ? Daha önce giden arkadaşlar yorum yapabilirler mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sayfa açılalı baya olmuş ama bende hafta sonları kafkale ye gelebilirim.oynamak isteyen varsa bana mesaj atabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar bende tuzla'da oturuyorum ve masatenisi meraklısıyım eğer grubu kurduysanız grubunuza katılabilirmiyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar. Kafkale grubu var mı yok mu?

Ben de Tuzla dayım ve oynayacak irilerini arıyorum.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Son durum nedir? Grup falan oluşturuldu mu yoksa kaldı mı öyle?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Baya olmuş konu açılanı ama olsun :) tuzlada oturup kafkaleye her hafta gidiyorum mesaj atabilir oynamak isteyenler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kafkale için bir mesaj da buraya yazıyorum, işim gereği uygun olduğum günler ve saatler değişebiliyor ama haberleşip oynayabileceğim birileri olursa çok güzel olur...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

• Çevrimiçi Kullanıcılar   3 Üye, 0 Kayıtsız, 22 Misafir (Tam liste)