Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yıldız Teknik üniversitesi

Recommended Posts

• 8 months later...

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik mühendisliğinde okuyorum.

Beşiktaş'ta oturuyorum. Mümkünse tek vasıta ile ulaşabileceğim bir yerde masatesi oynayacak birini arıyorum.

Oynamak istediğim kişinin sistematik olarak antrenman yapabiliyor olmasını istiyorum. Daha önce Bayrampaşa İBB tesislerinde millitakım oyuncuları ve çinli hocanın grubunda çalışma fırsatı elde ettim. Fatih'den taşınınca oradan uzaklaştım.

İrtibata geçmek isteyenler için e-mail adresim onurzaim@hotmail.com.

Email ile haberleştikten sonra telefon numaramı verebilirim çünkü telefonum her zaman çekmiyor.

Oyun stilim ofansa yönelik allround, Lastiklerim Forehand Sriver 1.9 L , Backhand tibhar Rapid Max, Tahta Primorac Classic.

İyi bir antrenman programı yapmak isteyenler için topları ben sağlayabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Devet için teşekkür ederim. :)

Ben şimdi "açık söylemem gerekirse" Beşiktaş'tan gidip gelmeyi pek cesaret edemiyorum. Lakin beni cesaretlendirirseniz neden olmasın?! Meslea biriniz Tuzla (yok uzak oldu) Üsküdardan gidip geliyor olabilir.

Sanırsam Kabataş'tan tramvaya binip taa Zeytinburnu'na kadar hiç inmeden seyahat edebiliyorum. Ordan inip nasıl spor salonuna ulaşacağım bilmiyorum.

Bir da haftaya ders seçimlerim olacak. Ders programıma göre de bir düzel oluşurmam gerekecek.

Durum bundan ibaret. Yine haberleşelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zeytinburnu'na gelmeden Seyitnizam durağında ineceksiniz. Hemen karşısı. Yürüyerek 60 saniye. Hatta filmi bile var : Geldim in 60 seconds :P:

Beşiktaş'tan gelen bir arkadaş vardı bir zamanlar.

Kolaymış o zaman. Ben mümkünse bu gün uğramaya çalışayım, ortamı öğrenmeye çalışayım. Ramazan olduğu için kendimi zorlamaya korkuyorum. Bakalım bir formul bulacağım :).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

bende konyadan geldim geçen upse uğradım saatleri biraz ters ben davutpaşada hazırlığım ve 12 15 te çkıyorum beşiktaşa taksime fln gitsem git gel baya bi zmn alcak tahtam m.maza lastiklerden biri atak tırtıl joola samba diğeri donic joppa gold atak oyuncusuyum antreman yapcak brilerini arıyorum açıkcası antreman salonunda benden iyiler olmadığı sürece para verme taraftarı değilim

no:05059119713 her zmn açık:)

fasfiso@hotmail.com

konyaya geldiğinde maç yapabiliriz ?????buraya yazarsan sevinirim..........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..