Jump to content
Masatenisi.org Forum

9 Eylül üniversitesi

Recommended Posts

9 eylülde okuyuyanlar isimlerini ve bölümlerini yazarsalar birbirine yakın olanlar buluşup oynama imkanına sahip olabilirler. Katılımlarınızı bekliyorum.

ben buca eğitimde mat. öğret. okuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
selam, ben Ege Gıda Müh. deyim lisede 3 yıl masatenisi oynadım üniversiteye gelince bıraktım, ama tekrar oynamak isterim izmirliler olarak ortak birşeyler yapabilirsek çok sevinirim...

selam. siz sajenderle(mithat can) buluşup oynayabilirsiniz.egede benim bildiğim kadarıyla eğitimin içinde, tekstil mühendisliğinde ve spor salonunda masalar var. gerçi siz evka 4 ü keşfetmişsiniz ve büyükşehir belediyesine üye olmuşsunuz herhalde.Bucaya gelirseniz vakitlerimiz uyarsa hasanağadaki spor salonunda oynayabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam. siz sajenderle(mithat can) buluşup oynayabilirsiniz.egede benim bildiğim kadarıyla eğitimin içinde, tekstil mühendisliğinde ve spor salonunda masalar var. gerçi siz evka 4 ü keşfetmişsiniz ve büyükşehir belediyesine üye olmuşsunuz herhalde.Bucaya gelirseniz vakitlerimiz uyarsa hasanağadaki spor salonunda oynayabiliriz.

tamam ben mithatcan ile irtibata geçmeye çalışayım.

birlikte oyanamak çok isterim, hem tanışmış oluruz...

msn adresim : cangurbuzfoodeng@hotmail.com ben seni ekledim die hatırlıorum(profilindeki msn adresini) ama bi sorun olmuşda olabilir. tekrar ekliyeyim seni, yada sen beni ekle... msn üzerinden de uygun olan saatleri konuşabiliriz.

Görüşmek ümidiyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
ben buca eğitimde bilgisayar tek. ve prog. okuyorum akşam pazartesi ve salı günleri haricinde her gün ve neredeyse her saat oynayabiliriz msn adresim problem__reco@hotmail.com

telefon no yu verirsen daha kolay anlaşabiliriz.benim telefon no ve msn için profilimi inceleyebilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

nerede oturuyorsunuz. siz mithat can ya da can gürbüzle iletişime geçin bence. onlarla kolaylıkla buluşabilirsiniz.egenin spor salonunda oynarsınız. benim için ege üniversitesinde buluşup oynamak bi hayli zor oluyo.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
Guest Özgür HÜNKÜR

bu siteyi ve forumu yeni öğrendim, süpermiş.. Çok teşekkürler.!! Aylardır İzmir'de masa tenisi oynayabilecek birileri arıyordum, süper oldu öğrendiğim, çok sevindim. Ben 9 Eylülde okumuyorum, Besyo'ya hazırlanıyorum, Eskişehir'e gidip geleceğim yetenek sınavları için 10 gün ordayım, dönünce mutlaka haberleşmek ve oynamak isterim. Oynamak için İzmir'in her yerine gelebilirim, Üçyol'da oturuyorum, benim bildiğim bir yer daha var, Balçova otobuslerinin son durağında, balçova spor kompleksinde ücretsiz faydalanabileceğimiz masa tenisi salonu var, 3 adet masa var, tertemiz az kullanılmış, bilmeyen arkadaşlar vardır mutlaka.. En kısa zamanda görüşmeyi ve deli gibi maç yapmayı diliyorum, iyi günler.

tel: 554-800-77-74, 543-593-45-55, 535-982-45-16 (hepsi sürekli açık)

msn: music_muzik@hotmail.com

Facebook: Özgür HÜNKÜR

Saygılarımla,

Özgür HÜNKÜR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Genç arkadaşlar bende sizlerle fırsat buldukça oynamak isterim. Narlıdere Balçova bölgesindeyim, İZAİR de pilotum ve masa tenisi hastasıyım. İyi seviyedeyim . Aynı seviyedeki arkadaslarla antreman yapmak isterim. İlgilenen arkadaşlar lütfen yazsınlar.

Ayrıca Hakan arkadas senin üç masa var dediğin yer Balçova mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Patoloji Anabilimdalında doktorum. narlıderedede oturuyorum. yıllarca lisanslı oynadım eskiden uzun zamandır oynamıyorum. bu işi lisanslı yapmış, kahvehane kültürü misali oynamayan, gerçekten antreman yapmak isteyen arkadaşlara duyurulur. g.akturk@gmail.com mail adresim. bi mail atarsanız haberleşiriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guray bey Balçovada termal spor klübü var sizede yakın Aydın hocaya ulaşıp orada antreman yapabilirsiniz sanırım hem orta yaş grubu,hemde genç arkadaşlardan oluşan iyi bir ekibi var.

Merhaba

Murat kardeşim teşekkürler..Ben çalışma günlerimizi vermekte fayda görmekteyim.Perşembe 10.30 - 19.00, Cumartesi ve Pazar 10.30 - 18.00

sevgi selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Murat kardeşim teşekkürler..Ben çalışma günlerimizi vermekte fayda görmekteyim.Perşembe 10.30 - 19.00, Cumartesi ve Pazar 10.30 - 18.00

sevgi selamlar

Guray bey Balçovada termal spor klübü var sizede yakın Aydın hocaya ulaşıp orada antreman yapabilirsiniz sanırım hem orta yaş grubu,hemde genç arkadaşlardan oluşan iyi bir ekibi var.

Çok teşekkürler bilgileriniz için. Öğrenmem çok iyi oldu. Ocak ayım yoğun olacak. Şubat ayının başında gelirim tanışmaya ve antremana.

Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 2 months later...

Perşembe, cumartesi ve pazar 10:30-18:00 arası antrenmanlar.

arkadaşlar ben ciddi anlamda antreman yapmak istiyorum. balçova termal 18:00da bitiyor ama benim iş saatim de ancak o saatlerde bittiği için oradan faydalanmam imkansız. daha geç saatlere kadar çalışılan başka bir yer bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..