Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa'da Masa Tenisi Oynanabilecek Biyer Var Mı?

Guest yasefen

Recommended Posts

Selamlar. 10 aydır Bursa dayım ama masa tenisi oynayabileceğim bi yer var mı bilmiyorum. Masa tenisini tamamen eğlence ve spor olsun diye ve amatörce oynuyorum, hatta 3 yıldır hiç oynamadım ama bi yer bulursam oynamayı çok istiyorum. partnerde var ama yer yok. bilen bir arkadaş varsa yardımcı olmasını rica eder saygılarımı sunarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar. 10 aydır Bursa dayım ama masa tenisi oynayabileceğim bi yer var mı bilmiyorum. Masa tenisini tamamen eğlence ve spor olsun diye ve amatörce oynuyorum, hatta 3 yıldır hiç oynamadım ama bi yer bulursam oynamayı çok istiyorum. partnerde var ama yer yok. bilen bir arkadaş varsa yardımcı olmasını rica eder saygılarımı sunarım.

merhaba arkadaşım

biz de 6 aya yakın zamandır yer konusunda uğraşıyoruz. ufak ufak da çabalarımız sonuç vermeye başladı.benim email adresim gokhanbayraktar16@hotmail.com

adım da gökhan. 5 kişi daha var forumdan arkadaşım birlikte oynadığımız. tanışalım ve birlikte oynayalım.

telefonumdan mesaj yoluyla da ulaşabilirsiniz. 05423214271

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 months later...
Guest Muhammet Öztürkoğlu
merhaba arkadaşım

biz de 6 aya yakın zamandır yer konusunda uğraşıyoruz. ufak ufak da çabalarımız sonuç vermeye başladı.benim email adresim gokhanbayraktar16@hotmail.com

adım da gökhan. 5 kişi daha var forumdan arkadaşım birlikte oynadığımız. tanışalım ve birlikte oynayalım.

Dostum ben de katılabilir miyim :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

organizasyon yapalim yapmasina da nerde oynayacagimiza karar verelim bence. simdilik erbol ve ya akademi de oynayabiliriz sanirim. ne dersiniz? hafta icin 6 , cumartesi saat 4 ten sonra ve pazar gunu de tum gun musaitim. gune karar verip ilk bulusmayi yapalim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
merhaba arkadaşım

merhaba ben de bursadayım ve masa tenisi oynayacak bir yer arıyom arkadaşım da yok oynamak için mudanyadayım msn adrsim malibu1453@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

Bende Bursa/Mudanya'da oturuyorum.Siteye yeni üye oldum ve ilk okul 1. sınıftan beri masatenisi aşığıyım.Masa tenisi benim hayatımın bir parçası oldu.DSİ Nilüfer Sporda 5 Sene profesyonel masa tenisi oynadım.Mudanya'ya taşınınca masatenisi hayatıma biraz ara verdim ancak tekrardan başlamak istiyorum.Bursa'da Yunus Emre İlk Öğretim Okulunda okurken Bursa birinciliğim olmuştu ve Türkiye 5. si olmuştum turnuvalarda.Çok parlak bir kariyerim vardı ancak ailemin taşınma kararı yüzünden kariyerime ara vermek zorunda kalmıştım tekrardan bu sevdam haline gelen masatenisine devam ediyorum.Mudanya'da AHMET RÜŞTÜ lisesi'nde sıkı antremanlarla tekrardan eski formuma kavuştum.Şu an okulun masa tenisi takımının takım kaptanıyım. Bursa'da olan her türlü masatenisi aktivitesine katılmak ve sizin gibi güzel dost ve abilerimle tanışmak isterim.Mail adresim edip662@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ayrıca Mudanya'da 11 Ekim'de 2. Mütareke Spor Oyunları turnuvası düzenlenicek ve masatenisi de var.Bence masatenisi.org sitesi bursa temsilcileri olaraktan bir takım kuralım ve buna katılalım.İnanıyorum ki birincilik gibi güzel bir dereceyle çıkarız o turnuvadan tüm arkadaşlarımı beklerim.Mudanya İlçe Gençlik ve Spor Müdürlük'ünün yaptığı açıklamaya göre en son 10 Ekim 2008 Çarşamba günü akşam mesai bitimine kadar kayıt yaptırmaları gerekmekte olduğunu söyledi.Tüm arkadaşlarımdan acil cevap bekliyorum 05344675098 telefon numaram edip662@hotmail.com msn adresim bana ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 3 months later...

selam BEN BURSADA HEM PARTNER HEMDE OYNAYACAK YER SORUNU YAŞIYORUM amatör olarak oynuyorum ilgilenen arkadaşlar varsa beni eklesin veya arasın.bu arada cezaevinde çalışıyorum ve ordada takım kurma ve yarışmalara katılma düşüncesindeyiz bütün işlemlerimiz bitti yani artık yavaş yavaş profesyonel olmak istiyoruz 05435549122 exeselans_25@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 months later...

selam arkadasim. akademi fomarada, kervansaray otelin yanindaki sokakta. orda taksi duragi var, 50 metre mesafede. birine sordun mu gosterir...

Ekrem kardeşim, seni buralarda görmek mutlu etti bizi..Sessiz sedasız kayboldun!..Nerelerde ,neler yapıyorsun?..Özlettin kendini..Görüşelim İnşaallah..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekrem kardeşim, seni buralarda görmek mutlu etti bizi..Sessiz sedasız kayboldun!..Nerelerde ,neler yapıyorsun?..Özlettin kendini..Görüşelim İnşaallah..Selamlar..

Selamlar Ersun abi, tesekkur ederim abi yazdiklarin icin.

Ankara dayim su an, masatenisi hayatıma burada devam edecegim artik :-) bursaya geldigim zaman gorusecegiz insallah. bu arada lig nasil gidiyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar Ersun abi, tesekkur ederim abi yazdiklarin icin.

Ankara dayim su an, masatenisi hayatıma burada devam edecegim artik :-) bursaya geldigim zaman gorusecegiz insallah. bu arada lig nasil gidiyor?

Ekrem kardeşim,senin gibi değerli bir kardeşimizi kaybetmek (İnşaallah geçicidir..) bizim için büyük ka

yıp, Ankara için kazanç olacaktır..Ankara dan Tufan Yalçın Hocama ulaşıp,bizim de Selamımızı ilet..en son özürlüler Milli takım yrd.antr. idi..Son olarak ta zannediyorum Mamak spor salonu sorumluluğuna getirilmiş diye duydum..

Sana her konuda yardımcı olacağına inanıyorum..Bu arada lig bizim için bitti gibi ..Düşmemeyi garantiledik..Haa en son Entek i yendik(senin yokluğunda..:D: )Bursa ya geldiğinde muhakkak ara..Görüşmek üzere..Ankara ya Selamlar..

Tufan Yalçın : 05369385326

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekrem kardeşim,senin gibi değerli bir kardeşimizi kaybetmek (İnşaallah geçicidir..) bizim için büyük ka

yıp, Ankara için kazanç olacaktır..Ankara dan Tufan Yalçın Hocama ulaşıp,bizim de Selamımızı ilet..en son özürlüler Milli takım yrd.antr. idi..Son olarak ta zannediyorum Mamak spor salonu sorumluluğuna getirilmiş diye duydum..

Sana her konuda yardımcı olacağına inanıyorum..Bu arada lig bizim için bitti gibi ..Düşmemeyi garantiledik..Haa en son Entek i yendik(senin yokluğunda..:D: )Bursa ya geldiğinde muhakkak ara..Görüşmek üzere..Ankara ya Selamlar..

Tufan Yalçın : 05369385326

cok tesekkur ederim Ersun abi. bursa da oldugum zaman kendimi cok sansli hissediyordum,sizin gibi masatenisine sozde değil de ozde gonul veren abilerimiz oldugu icin. ayni zamanda hakan abiye de burdan selam gonderiyorum. ve tabi diger arkadaslar. bursaya geldigim zaman gorusecegiz insallah. ligde basarilar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekrem hayırlı olsun.Ankarada sıkı tut işleri gevşetme oyununu...

tesekkur eerim erencim. valla simdiye kadar pek bi sey yapmadim masatenisiyle ilgili, yeni duzen kurmakla ugrastim.bundan sonra insallah calişmalara yogunluk verecem. ankaraya beklerim , sana karsi oyunum her zaman sıkı olur bilirsin :-)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...
  • 2 weeks later...

Nereye katılmak istiyorsunuz..

amatör olarak oynadığım bır oyun.hafta sonları etkinliklerinize katılmak isterim.bunun için veteran dernegine üye olunması şartı var sanırım.nasıl üye olabilirim . Gecen hafta paza günü dikkaldırıdaki salona geldim guvenlik kimsenin olmadığını söyledi.sizleri nasıl bulurum ve üyelik işlemini nasıl yaparız.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..