Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa'da Masa Tenisi Oynanabilecek Biyer Var Mı?

Guest yasefen

Recommended Posts

slm herkese 18 seneden beri bursadayım 8 seneden beri oynuyorum prof olma yolundayım çok az kaldı ama hem oynıycak yer hemde partner sıkıntım var yer bulan olursa bana söliye bilirmi :) :) :)

Sevgili kardeşim,yeni üye olduğun için cevap yazıyorum çünkü sitemizde defalarca yazdım ve de ana sayfada masa tenisi oynanacak yerler bölümüne baktığınızda; Bursa masa tenisinin lokomotifi; BURSA VETERAN MASA TENİSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ ni görebilirsiniz..Sevgili Kallor, 8 senedir Bursa dasın madem,beni arkadaş olarak eklemişsin de niye benimle irtibat kurmuyorsun..300 küsur üyesi olan içimizde; prof, yarı prof, doç, yrd.doç.,vs..,her seviyeden oyuncunun bulunduğu derneğimize bekleriz... http://ttbursa.com/

NOT 1: 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI TURNUVAMIZA BEKLİYORUZ HERKESİ..DETAYLAR...http://ttbursa.com/

NOT 2: BURSA DA Kİ ARKADAŞLAR OYNAYACAK YER YOK DİYE LÜTFEN SİTEM EDİP DURMASINLARRRR.... :asabi:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 3 months later...

Selamlar benim masa tenisine merakım var ve kendime güveniyorum fakat bir türlü kendimi gösterebilecek ortam bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz

Yardım edecek bi şey yok, Tuğrul kardeşim..Yukarıdaki yazıları oku..Derneğimize gel..Kendini göster..Bu kadar..Bekleriz..http://ttbursa.com/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerekmiyor

Tuğrul kardeşim,Sedat hocamın da dediği gibi,resmi turnuvalar haricinde,özel turnuvalarda lisansa gerek yok,sadece sağlık onamı(spor yapmaya engel bir durumum yoktur şeklinde imzalı kağıt..)gerekiyor.Fakat profiline baktığımda 16 yaşında olduğunu görüyorum..Derneğimiz veteran derneği olduğu için yıllık turnuvalarımızı veteranlara göre yani 30 yaş üstü sporculara göre yapıyoruz,onun için 14-15 mayıs turnuvamıza şimdilik katılamazsın..Ama herkesin katılabildiği günlük turnuvalar ve 3 ayda bir yaptığımız raiting turnuvalarımıza katılabilirsin..Tabii kii önce bi derneğimize gel,tanışalım,seviyeni görelim ,sonra daha detaylı konuşuruz bunları...

Hafta içi hergün 18.00 - 22.30 , hafta sonları 13.00 -17.30 arası dernekteyiz..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 year later...

iyi günler,

Bursa' da Masa Tenisi oynayabileceğimiz yerler arasında, yukarıdaki bahsedilenlere göre Erbol, Akademi ve Bursa Veteran Masa Teniscileri Derneği mevcut. Bursa Veteran Masa Teniscileri Derneği, yıllık üye olmak koşulu ile tesislerini kullandırdıklarını belirttiler. Nilüfer taraflarında, saatlik ya da günlük/aylık üye olmak suretiyle Masa Tenisi oynayabileceğimiz yer var mıdır?

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..