Jump to content
Masatenisi.org Forum

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Guest dionemimas

Recommended Posts

öğrencilerin kullanımına sunulan masalar ve salon oldukça uyduruk olmasına rağmen musait olan arkadaşlarla antreman yapmak ve oynamak isterim hatta buradan güzel bir grup kurabilirsek büyük spor salonundaki güzel masaları kullanabilmek için mücadele ederiz :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Aynalı salondaki masalar çok iyi. Işıklandırma iyi zemin iyi daha ne...

malesef aynalı salonu kullanmamıza izin vermiyorlar ümit beyin dediği gibi salonu sadece okul takımı haftanın birkaç saati kullanıyo onun dışında masalar yatıyo bize oynamamız için tahsis edilen alan ise (dikkat ederseniz salon diyemiyorum) eskirimcilerin halılarının üzeri konulmuş file yerine filelikten çıkmış iplik halini almış seylerin gerildiği masalar var. eskirimcilerin halıları yerde 2-3 cm yüksekliğinde olup masanın tam ortasından geçiyor ve onlara takılıp sağınızı solunuzu zedeleme olasılığınız oldukça yüksek

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 2 weeks later...

:alkis:

belli gün ve saatlerde 2. yurtta veya büyük spor salonunda buluşup tanışabiliriz. bana -çalıştığım ve doktora derslerim olduğundan- pztesi, cuma aksam 5:30 sonra, ctesi, pazar tüm gün uygun...

Hatta tamam derseniz bu cuma akşam 5:30 - 7:00 arası buluşmak ve hatta oynamak için büyük spor salonu uygundur.

selamlar.

sakin

sadelikin@yahoo.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

ben odtü masa tenisi takımının antrenörüyüm. odtüde okuyan arkadaşlar için öncelikle şunu söylemek istiyorum. aynalı salonda gördüğünüz mavi masalardan 4 tane vardı ben göreve geldiğimde ve hepsi sağlamdı. önceden bu masalar hiç bir şekilde kullanıma açılmıyordu. ve açtık. malesef bu masalardan 3 tanesi oynamaya gelen arkadaşlarımız tarafında kırıldı ve şu anda okul takımının antreman yapabileceği kullanışlı masa yok. okulu türkiye turnuvalarında ve ligde temsil ettimiz için yeni masa aldırcaz ama bu masalar sadece okul takımına kullanıma açılcak. bu masa gerçekten pahalı ve zor aldırılıyor. anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
ben odtü masa tenisi takımının antrenörüyüm. odtüde okuyan arkadaşlar için öncelikle şunu söylemek istiyorum. aynalı salonda gördüğünüz mavi masalardan 4 tane vardı ben göreve geldiğimde ve hepsi sağlamdı. önceden bu masalar hiç bir şekilde kullanıma açılmıyordu. ve açtık. malesef bu masalardan 3 tanesi oynamaya gelen arkadaşlarımız tarafında kırıldı ve şu anda okul takımının antreman yapabileceği kullanışlı masa yok. okulu türkiye turnuvalarında ve ligde temsil ettimiz için yeni masa aldırcaz ama bu masalar sadece okul takımına kullanıma açılcak. bu masa gerçekten pahalı ve zor aldırılıyor. anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Merhaba

antreman saatlerinizi yazabilirseniz katılamasak bile gelip izlemek isteriz

iyi gunler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Selamlar. Düzenli bir şekilde antrenman yapan bir masatenisi oyuncusuydum. Ne yazık ki uzun zamandır masatenisinden kopuğum. Tekrar antrenman alışkanlığı kazanmak ve oyunumu geliştirmek için bir partner arıyorum. Uzun zamandır oynamasamda kısa zamanda iyi bir oyun temposu yakalayabileceğimi umuyorum.

İletişime geçmek isteyenler şu adresi kullanabilir: yunnnn@hotmail.com

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
öğrencilerin kullanımına sunulan masalar ve salon oldukça uyduruk olmasına rağmen musait olan arkadaşlarla antreman yapmak ve oynamak isterim hatta buradan güzel bir grup kurabilirsek büyük spor salonundaki güzel masaları kullanabilmek için mücadele ederiz :D:

Arakadaşlar üniversitenmizde yapılan masa tenisi organizasyonlarınıza gelmeye hazırım bizleride davet edersiniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

:alkis:

belli gün ve saatlerde 2. yurtta veya büyük spor salonunda buluşup tanışabiliriz. bana -çalıştığım ve doktora derslerim olduğundan- pztesi, cuma aksam 5:30 sonra, ctesi, pazar tüm gün uygun...

Hatta tamam derseniz bu cuma akşam 5:30 - 7:00 arası buluşmak ve hatta oynamak için büyük spor salonu uygundur.

selamlar.

sakin

sadelikin@yahoo.com

herkese merhabalar.

bu başlıkta aktivite aylardır yok. en son durum nedir acaba? odtü'de düzenli oynayan var mı?

bir partner bulabilirsem özellikle hafta sonları oynamak isterim. hafta içleri işten dönüşüm 6.30'u buluyor..

senelerdir ara verdikten sonra, yeni işimde 1.5 aydır her gün öğle araları oynuyorum ve gün be gün oyunum tekrar gelişiyor. iyi bir partnerle h.sonları sürekli oynayarak performansımı kısa sürede en yükseğe çıkarmak istiyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

herkese merhabalar.

bu başlıkta aktivite aylardır yok. en son durum nedir acaba? odtü'de düzenli oynayan var mı?

bir partner bulabilirsem özellikle hafta sonları oynamak isterim. hafta içleri işten dönüşüm 6.30'u buluyor..

senelerdir ara verdikten sonra, yeni işimde 1.5 aydır her gün öğle araları oynuyorum ve gün be gün oyunum tekrar gelişiyor. iyi bir partnerle h.sonları sürekli oynayarak performansımı kısa sürede en yükseğe çıkarmak istiyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...

Odtü de antrenman yapmak isteyen arkadaşlarla iletişime geçebiliriz. Ben Teknokent'te çalışıyorum, 2. ligde oynuyoruz durumumuz ortalarda, burada bir masamız var fakat ışıklandırma falan o kadar iyi değil. Ama oynanabilir. Ya da odtüde aynalı salon sanırım belirli saatlerde kullanılabiliyormuş, orada da olabilir.

mail adresim aşağıda:

mzahit29@gmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Odtü de antrenman yapmak isteyen arkadaşlarla iletişime geçebiliriz. Ben Teknokent'te çalışıyorum, 2. ligde oynuyoruz durumumuz ortalarda, burada bir masamız var fakat ışıklandırma falan o kadar iyi değil. Ama oynanabilir. Ya da odtüde aynalı salon sanırım belirli saatlerde kullanılabiliyormuş, orada da olabilir.

mail adresim aşağıda:

mzahit29@gmail.com

mrhaba

antrenman yapmak isterim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

öğrencilerin kullanımına sunulan masalar ve salon oldukça uyduruk olmasına rağmen musait olan arkadaşlarla antreman yapmak ve oynamak isterim hatta buradan güzel bir grup kurabilirsek büyük spor salonundaki güzel masaları kullanabilmek için mücadele eben

merhaba ben hacettepeden mezunun da sadece odtülü öğrenciler mi girebiliyor salona? antrenmanlara dahil olma şansım var mı? teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..