Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ideal Antrenman Topu

turushanovgu

antrenman topu  

128 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ben butterfly ve tibhar antrenman toplarını kullanıyorum. bana göre tibhar biraz daha dayanıklı geliyor. sizin fiyat / performans açısından beğendiğiniz antrenman topu hangisi acaba. kullandığınınz topların varsa beğenmediğiniz yönlerini de yazarsanız daha yararlı olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

seçilen toplar Türkiye'de bulunabilirlik açısından seçilmiştir.

Bende butterfly ve tibar basic anrenman toplarını, maç topu olarakta Andro ve Stiga *** kullanıyorum. Bu topları dayanıklı ve ekonomik olduğu için tercih ediyorum. Sadece Çoklu top çalışması yaptığımda Topların üstüne bastığım için toplar kırılıyor :))

Dhs tek yıldız antrenman topunu kullanan arkadaşlar bu topu dayannıklılık ve performans açısından değerlendirebilirlerse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:)) sizinle tarzımız uyuyor galiba sevgili mustafa, ancak salonumuz büyük allahtan top kaybı vermedik :))), andronun 3 * topunu mu kullanıyorsunuz? kalitesi nasıl? fiyat olarak yinhe çok ucuz kullanan var mı acaba. bir de tsp, üzerinde düşündüğüm marka. ürünleri anladığım kadarıyla çok kaliteli. ama deneyimli arkadaşların yardımını bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben butterfly ve tibhar antrenman toplarını kullanıyorum. bana göre tibhar biraz daha dayanıklı geliyor. sizin fiyat / performans açısından beğendiğiniz antrenman topu hangisi acaba. kullandığınınz topların varsa beğenmediğiniz yönlerini de yazarsanız daha yararlı olur.

Kullandıklarımın en iyisi dhs tek yıldız. Dayanıklı ve canlı sekiyor. Fiyat açısından da rakipsiz tabii. Maçlarda da bu topu tercih ediyorum üç yıldızlı toplara karşı. Hatta dhs'nin 3 yıldızından bir farkını hissedemedim.

Bir de yine fiyat ve dayanıklılık açısından donic coach çok iyi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:)) sizinle tarzımız uyuyor galiba sevgili mustafa, ancak salonumuz büyük allahtan top kaybı vermedik :))), andronun 3 * topunu mu kullanıyorsunuz? kalitesi nasıl? fiyat olarak yinhe çok ucuz kullanan var mı acaba. bir de tsp, üzerinde düşündüğüm marka. ürünleri anladığım kadarıyla çok kaliteli. ama deneyimli arkadaşların yardımını bekliyorum

Truss gecenin bu saatinde salon dedin yaramı deştin..

Bizim salonda filan çalışma imkanımız yok zira ilçede spor salonu yok :) Haaaa pardon bir okulun spor salonu vardı tühhh unutmuşum yafff özür ama yeni hatırladım onuda geçen sene milli park olarak ilan ettikler sadece turistler ziyaret edebiliyor :)) Tüh bir salon daha var onu nasıl unutmuşsam! salonun eskiyen parke zeminini kaldıran okul müdüürü yerine fayans yaptırdı salonu düğünlere kiraya veriyor. Tabi bizde salonda arada zeybek harmandalı ve halay çekerek antrenman yapıyoruz :)))

Trajikomik bu olaya ne kadar gülsemde gerçek ağlanacak bir durumdayız. Biri milli park diğeri düğün salonu iki spor salonu var ama işimize yaramıyor. Yeni nizami bir spor salonu yapılıyor diye çok sevindim temeli atıldı aha dedim bu sene bitirecekler yuppiii yaşasın oleyyyy çok sürmedi sevincim 2 ay sonra parayı alan mütahit kaçınca inşaat yarım kaldı salon hayalimiz çölde serap görmeye benzedi :)

Asıl konuyada değineyim Andro Speedball 3´lü Paket 3 Yıldız topu geçen yıl 10 kutu kadar bir yerden tesadüfen almıştım. Sağa sola vermeden elimde 2 kutu kaldı onuda dolabımda saklıyorum :) Vallaha Benim hoşuma gitti ve gerçekten çok dayanıklı toplar ve fiyatıda uygun ama sen beğenirmisin orasını bilemem. Andoryu Tanju abide kullanmış oda yorum yazabilir.

Eğer Dhs nin toplarından sipariş vereceksen fast-spinden bir kaç kutuda bu andro toplardan al beğenirsen daha fazla sipariş veririsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

salon durumunuza üzüldüm hocam ya. bulunduğum ilçe çok küçük (10000 nüfuslu) olmasına rağmen 2 kapalı spor salonu var. birinde bizim kulüp 2. lig voleybol maçları ve antrenmanları yapılıyor. onu kullanamıyoruz. diğeri okul kapalı spor salonu. çok iyi durumda değil ama şu an için en uygun yer. müdüre rica ettim sağolsun kırmadı oraya bir masa koydum anahtarı bende antrenmanları orada yapıyoruz. çok şükür sıkıntı yok o konuda. sizin yetkilliler umarım bir gün ne yaptıklarının farkına varırlarda yapması gerekeni yaparlar.

top önerilerin için teşekkür ederim. galiba dhs antrenman topunu alıp dediğin gibi andro siparişi de verip bakmak istiyorum. duruma göre devamına karar veririm artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kullandığım donic coach, stiga cup, dhs* ve double fish* arasında en beğendiğim;

1.dhs* 2. donic coach 3. double fish* .

Maç topu olarak da dhs*** ve double fish*** kullanıyorum ,

Kaliteli olmasalar Atina olimpiyatlarında dhs*** kullanılmazdı herhalde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili ahmet siz de haklısınız, sonuçta antrenman topu ile 3* top arasındaki fiyat farkı kalitesinden kaynaklanıyordur. siz 3* için beğendim diyorsanız doğrudur. ancak antrenman topunu dhs, donic veya tsp olarak kullanmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...

antrenmanda da 3 yıldızlı top kullandığım için sadece dhs ve youth topları denedim ancak youth çok kolay kırılıyor. ancak dhs fiyatına göre oldukça sağlam.

edit: bu hafta joola magic ve tibhar basic topları da denedim. joola magicler 3* top gibi çıktı. üstelik diğerlerinden dayanıklı. tibhar basic'i de oldukça dayanıklı buldum. Şu anki sıralamam şöyle: 1. joola magic 2. dhs 1* 3.tibhar basic 4. butterfly youth

eko-krem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..