Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süleyman Demirel Üniversitesi

Guest Emin Gökçe

Recommended Posts

• 3 months later...
  • 1 month later...
Arkadaşlar rakip arıyorum.Çok iyi oynamasına gerek yok. Zaman problemim yok gerekirse dersi mersi takmam.

Ben eğirdir su ürünleri fakültesinde okuyorum,hafta sonu müsait oluyorum,haftasonu boş olduğun zamanı söylersen oynayabiliriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne zaman oynama vakti buluyorsunuz? ona göre gelebilirim :)

Ben Eğirdir su ürünleri fakültesinde okuyorum. Hafta sonları boşum. oynamak isterseniz müsait olduğunuz da

0543 825 47 42 numaralı telden bana ulaşabilirsiniz. oynayacak eleman bulamıyorum. gelirseniz sevinirim. devamlı oynayabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...
Arkadaşlar rakip arıyorum.Çok iyi oynamasına gerek yok. Zaman problemim yok gerekirse dersi mersi takmam.

merhaba ben ertürk batı kampusündenin bu sene müsayit olursan bende oynamak isterim çok iyi deyilim ama karşında canını sıkmam.15 eylülde tekrar haberleşelim tüm foruma duyurulur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne zaman oynama vakti buluyorsunuz? ona göre gelebilirim :)

ben seni bu numaradan okul açılınca ararım yani canım sıkılır hem gezmeye hemde oyun oynamaya sen uygun oldun günü sölersn banada uyarsa gelirim.eğirdire gittim ama çok bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben seni bu numaradan okul açılınca ararım yani canım sıkılır hem gezmeye hemde oyun oynamaya sen uygun oldun günü sölersn banada uyarsa gelirim.eğirdire gittim ama çok bilmiyorum

ertürk kardeş bende izine gelince nasip olursa o zaman oynarız inşaallah benim telefonum ise 0 505 759 9080 gelince çünür mahallesinde ikamet ediyorum nasipse oynarız yalnız yeri sen ayarlaman lazım eger yer ayarlaeyamazsan o zaman bovling salonunda oynarız oldumu kardeş selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamam kardeşim bu izin olayını anlamadım ama!. bende gülistanda kalıyorum yer konusunu tam olarak bilmiyorum ama doğu kampüsünde 1 tane masa görmüştüm oraya gideriz.Olmadı Dedin gibi BOWLİNG OYNAN YERE gideriz ben yazdıĞIn numaradan sana ulaşırım hayırlı günler.ERTÜRK

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamam kardeşim bu izin olayını anlamadım ama!. bende gülistanda kalıyorum yer konusunu tam olarak bilmiyorum ama doğu kampüsünde 1 tane masa görmüştüm oraya gideriz.Olmadı Dedin gibi BOWLİNG OYNAN YERE gideriz ben yazdıĞIn numaradan sana ulaşırım hayırlı günler.ERTÜRK

tamam ben izine gelince senle nasıl ulaşacagım sen telefon numarası vermemişsin.versen iyi olurdu bence

lisede okuyan arkadaş sende telefonumu alabilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BENİM NUMARAM 0554 848 90 62.BEN 15 EYLÜLDE OKULDFAYIM İZİN OLAYINI HALA ANLAMADIM AMA:d LİSE Lİ ARKDAŞ SENDE KATILABİLİRSİN GÖRÜŞMEK ÜZERE.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba kardeş ben de akdeniz üniversitesinde okuyorum ve yurtta kalıyorum bu yıl yurtlar arası türkiye şampiyonasında erkekler olarak 4. kızlar olarak da 3. olduk ama bölge olarak katılıyoruz yani ısparta da bizim bölgede galiba yurt müdürlükleri sporları paylaşmışlar ama bundan sonra eleme yapılsa daha iyi olabilir diye düşündük o yüzden iyi oynayan ama yurtta kalan tanıdıklarınız arkadaşlarınız var mı diye sormak istedim cevap yazarsanız çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba kardeş ben de akdeniz üniversitesinde okuyorum ve yurtta kalıyorum bu yıl yurtlar arası türkiye şampiyonasında erkekler olarak 4. kızlar olarak da 3. olduk ama bölge olarak katılıyoruz yani ısparta da bizim bölgede galiba yurt müdürlükleri sporları paylaşmışlar ama bundan sonra eleme yapılsa daha iyi olabilir diye düşündük o yüzden iyi oynayan ama yurtta kalan tanıdıklarınız arkadaşlarınız var mı diye sormak istedim cevap yazarsanız çok sevinirim

Merhaba ben ertürk yazdığın yazıyı okudum ve ben katılmak isterim Isparta da yurtta kalıyorum biraz daha bilgi verebilirmisin nerede -ne zaman vb. açıklarsan sevinirim cevabını bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba kardeş kusura bakma cevabı hemen yazamadım şimdi biz geçen sene 6-11 nisan tarihleri arasında gitmiştik turnuvaya geldikten sonra düşündük ki bütün bölgeden bi seçme yaparsak daha başarılı olabiliriz sen üniversitede yeni dönem başlayınca yurttaki sosyal çalışmacıyla bu konu hakkında bi görüş biz de bizim yurttakine söyleyelim zaten sadece antalya ve ısparta değil burdur da bu seçmeye girebilir maksat daha iyi bi takım oluşturup turnuvada daha iyi bir derece elde edebilmek biz ikinci dönem başlayınca çalışmalara başlayabiliriz yani geçen sene öyle olmuştu sen de kendine en azından bi partner bulup çalışmalara başla bizim antrenörümüz yalçın can kendisi antalya masa tenisi il temsilci yardımcısı gene bu sitede adı var antalya da oynayacak yer arayanlar bölümü şehirler kısmnda antalya daki salonun ilgili kişisi kendine iyi bak bu arada benim adım da rıza

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

meraba arkadaşlar...gönen myo da memurum...masa tenisini çok sewiorum ama her oynamak istediğimizde maalesef arkadaş bulamıoruz..masa tenisi olarak ısparta çook etkisiz ferdi değilde okullar arası turnuvalar düzenliorlar neyse oynamak isteyen arkadaşlar warsa iletişime geçsinler hiç olmazsa biz kendi ligimizi yaratırız :) simsek_gmyo@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Mrblar bende ıspartada sdude okuyorum bı arkdasımla yurtta oynayabılıyoruz masa tenısını bizimle oynayacak arkadaslar arıyoruz.

Kendimize güveniyoruz ama çokda iyi değiliz tabi :D

bizimle oynamak isterseniz mail atmanız yeterli.

endoplazmiq_birkulum@msn.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..