Jump to content
Masatenisi.org Forum

Uludağ Üniversitesi

Recommended Posts

MERHABA ARKADAŞLAR.

BEN ÜNİVERSİTEDEN MEZUN OLALI 2 SENE OLDU AMA BURSADA YAŞIYORUM VE 4-5 KİŞİLİK BİR GRUBUMUZ VAR. EĞER ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİNDEN İLGİLENEN ARKADAŞLAR VARSA BİZİMLE OYNAYABİLİRLER.

TEL: 05423214271

MSN: gokhanbayraktar16@hotmail.com (eklerseniz ulaşabilirsiniz.)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Uludağ Üniversitesini bu sene kazandım.Okul takımında oynamak istiyorum.Bu konuda iletişime geçebileceğim birisi var mı?

Ayrıca Görükle'de kalıp masatenisi oynamak isteyen arkadaşlar mail adresimi ekleyebilirler:

ccburak@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 1 year later...

Yazışmaların üzerinden yaklaşık iki sene geçmiş ama soralım bakalım. Önümüzdeki iki hafta Bursa'da olacağım.Nerelerde ve kimlerle oynayabilirim?

Sevgili rozmen,Bursa Dikkaldırım spor salonunun alt katında derneğimiz olup,hergün hafta içi 18.00 dan sonra,hafta sonları 13.00 dan sonra ordayız,bekleriz..Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun Bey ilginize teşekkür ederim. Çarşamba Aydın'dan Bursa'ya geleceğim. Her gün orada mısınız ? Olmadı özelden bir irtibat telefonu bırakırsanız görüşmek isterim.

05052597683 ...Geldiğinizde arayın ,beraber gideriz salona..Görüşmek üzere..

Not: Telefonum 7/24 masa tenisi sevenlerin hizmetine açıktır, her zaman beklerim..Herkese Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..