Guest sprtfzmr

Kocaeli Üniversitesi

Bu konuda 36 ileti var

yıl olmuş 2014 kocaelinde masatenisi oynıyan adam yok vayy be

Okul takımın pek öyle demiyor :) ama onlarla iletişime geçmek te zor, o açıdan haklısın

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kimse yokmu kocaeli üniversitesi izmit de. çürüdüm kaldım oyuncuu bekleniyorrr....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

okulun spor koordinatörlüğüne vs git, ordaki hocalara falan sor. forumda bulamadın diye koskoca okulda yok sonucunu çıkarma hemen. yıllardır hem bay hem de bayan takımlarıyla üniversiteler şampiyonasına katılıyorlar. okul, fakülte içi turnuvalar, türkiye şampiyonası için seçmeler vs yapıyorlardır kesin. iyice araştır bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ArkadaşLar Derincedeyim.Kendimi geLiştirmek adına bende oynamak istiyorum.İLgiLenen arkadaşLar oLursa haberLeşeLim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kardeş bende derincedeyim çınarli ortaokulunda öğretmenim oynamak için yerde var haftanın bir günü okulun spor salonunda oynayabiliriz.yalnız oyun düzeyin nedir? Seninde oynayacak yerin varmı? Telefonum 05324673170

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bende derincede oynayacak birisini arıyorum oynayacak yerde var düşünen olursa 05324673170

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaslar ben eskiden lisansli oyuncuydum ygs lys yuzunden 1yil ara verdim simdi kocaeli de okuyorum oynanacak bir yer ariyorum bilen?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar.

Mesajlar eski fakat hala partner arayışınız varsa mesaj yazabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

• Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Kayıtsız, 5 Misafir (Tam liste)