Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kocaeli Üniversitesi

Guest sprtfzmr

Recommended Posts

• 1 year later...
ben umuttepedeyim, son senem, sene içi görüşüp antrenman yapabiliriz.....

çok iyi olur.yalnız benim daha ilk senem ve anıtparkta hazırlık okucam o yüzden çok sık gelemeyebilirim umuttepeye.ama gelirim genede.çok memnun oldum tanıştığımıza

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

çok iyi olur.yalnız benim daha ilk senem ve anıtparkta hazırlık okucam o yüzden çok sık gelemeyebilirim umuttepeye.ama gelirim genede.çok memnun oldum tanıştığımıza

slm bendeanıtparkayım masa tenisi oynıcak birilerini arıyorum tanısalım oynayalım walla super olurr!! mesaj atarsan sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

bende oynamak isterim.iyi olmamakla birlikte antreman yapabilirim sanirim:)kendimi gelistirmek istiyroum ozellikle.yardimci olabilecek varsa umuttepe yada merkezde farketmez,cogu zaman oynayabilirm

furkan kadar bilmesem de masa tenisi çok hoşuma gidiyor:D :D kendimi geliştirmek istiyorum kocaeli de oynanabilecek yer ve arkadaş arıyorum.....furkan bulsak şöle bir iki arkadaş değil mi ne güzel olur..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 1 month later...

Arkadaşlar Kocaeli Üniversite'sinden mezunum ve Gebze'de oturuyorum.Oynamak isteyenler bana ulaşsınlar...

slm bende gebzede oturuyorum ama antreman yapacak yer bulmakta zorlanıyoruz GYT de yer varmı bilgin tanıdığın varsa bir kaç ayda çok şey öğreniriz yaz bana buluşalum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..