Guest sprtfzmr

Kocaeli Üniversitesi

Bu konuda 36 ileti var

merhaba ben serdar..

telini verirsen ararım, akşamları oynarız..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

öncelikle 1 senelik öss molasından sonra herkese meraba :) kocaeli üniversitesini kazandım.oynamak isteyen arkadaşlar olursa bekliyorum ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben umuttepedeyim, son senem, sene içi görüşüp antrenman yapabiliriz.....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ben umuttepedeyim, son senem, sene içi görüşüp antrenman yapabiliriz.....

çok iyi olur.yalnız benim daha ilk senem ve anıtparkta hazırlık okucam o yüzden çok sık gelemeyebilirim umuttepeye.ama gelirim genede.çok memnun oldum tanıştığımıza

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yorumlar 2 sene öncesine ait ama bende kocaeli üniversitesini yeni kazandım.sizlerle oynamak isterim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türkiye'nin en kalabalık 2. üniversitesinde masa tenisi oynayan yok mu yani ????

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben kocaelideyim ama üniversitede değilim lise son eğer ilgilenir oynamak istersen konuşabiliriz.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

slm ben bu sene kazandım masa tenisinde kendimi dahada gelistirmek istiyorum oynamak isteyen arkadaslar warsa bana ulassın!!!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok iyi olur.yalnız benim daha ilk senem ve anıtparkta hazırlık okucam o yüzden çok sık gelemeyebilirim umuttepeye.ama gelirim genede.çok memnun oldum tanıştığımıza

slm bendeanıtparkayım masa tenisi oynıcak birilerini arıyorum tanısalım oynayalım walla super olurr!! mesaj atarsan sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende oynamak isterim.iyi olmamakla birlikte antreman yapabilirim sanirim:)kendimi gelistirmek istiyroum ozellikle.yardimci olabilecek varsa umuttepe yada merkezde farketmez,cogu zaman oynayabilirm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende oynamak isterim.iyi olmamakla birlikte antreman yapabilirim sanirim:)kendimi gelistirmek istiyroum ozellikle.yardimci olabilecek varsa umuttepe yada merkezde farketmez,cogu zaman oynayabilirm

furkan kadar bilmesem de masa tenisi çok hoşuma gidiyor:D :D kendimi geliştirmek istiyorum kocaeli de oynanabilecek yer ve arkadaş arıyorum.....furkan bulsak şöle bir iki arkadaş değil mi ne güzel olur..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Kocaeli Üniversite'sinden mezunum ve Gebze'de oturuyorum.Oynamak isteyenler bana ulaşsınlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Kocaeli Üniversite'sinden mezunum ve Gebze'de oturuyorum.Oynamak isteyenler bana ulaşsınlar...

slm bende gebzede oturuyorum ama antreman yapacak yer bulmakta zorlanıyoruz GYT de yer varmı bilgin tanıdığın varsa bir kaç ayda çok şey öğreniriz yaz bana buluşalum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaslar, is icin 2-3 aylik sure ile Kocaeli'ndeyim. Orta derecede oyuncuyum, pratik yapacak arkadaslar ariyorum. Ilgilenen arkadaslar yazarlarsa gorusebiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ArkadaşLar Derincedeyim.Kendimi geLiştirmek adına bende oynamak istiyorum.İLgiLenen arkadaşLar oLursa haberLeşeLim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konu braz eski ama ben karaürseldeym. gazanferbilge myo. iyi robot görevi görürüm :) bana partner lazım arkadaşlar. izmit merkezde olur fark yapmaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

slm ben bu sene kazandım masa tenisinde kendimi dahada gelistirmek istiyorum oynamak isteyen arkadaslar warsa bana ulassın!!!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

furkan kadar bilmesem de masa tenisi çok hoşuma gidiyor:D :D kendimi geliştirmek istiyorum kocaeli de oynanabilecek yer ve arkadaş arıyorum.....furkan bulsak şöle bir iki arkadaş değil mi ne güzel olur..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konu braz eski ama ben karaürseldeym. gazanferbilge myo. iyi robot görevi görürüm :) bana partner lazım arkadaşlar. izmit merkezde olur fark yapmaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Umuttepedeyim ben de arkadaşlar orta seviye bir oyuncuyum,ilgilenen varsa haftanın belli günlerinde antrenman yapmak isterim.tıp fakültesinde boş masa sürekli var.ders yoğunluğu sebebiyle akşam üzeri müsait oluyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

• Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Kayıtsız, 5 Misafir (Tam liste)