Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hacettepe Üniversitesi

Guest ogeday

Recommended Posts

Arkadaşlar ben bu sene Hacettepe Üniversitesi'ni yeni kazandım ve bu sene hazırlıktayım. Beytepe yurtlarında kalıyorum ve gördüm ki benim gibi Masa Tenisi sporu ile ilgilenen arkadaşlar var. Çok ileri seviye bir oyuncu olduğum söylenemez. Ama yinede oyunlarımız birlikte geliştirebiliriz. Ancak birbirimizi tanımıyoruz. Umarım bu forum aracılığıyla buluşup düzenli antrenman yapabilecek arkadaşlarla tanışabiliriz. Hadi herkesi bekliyorum buraya.

Ayrıca Hacettepe Sıhhiye yerleşkesindeki bir bayan arkadaşım da bayan masa tenisi takımı kurmak istiyor okulda ancak geçen senelerde gerekli katılımı sağlayamamış ilgilenen arkadaşlar olursa özel mesajla bana ulaşsınlar onları yönlendireceğim.

Diğer genel konuları başlık altında yürütürsek herkes birbirini daha kolay tanımış olur.

İlginizi Bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam,bu konuyu ben daha önce de açmıştım o sayfaya yazman bence daha uygun olurdu,bir de eğer ilgilenenler varsa bana ulaşmak için ne yapmaları gerektiğini yazmıştım zaten yani bir yönlendirmeye ihtiyaçları olmayacak.neyse yine de saol

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam,bu konuyu ben daha önce de açmıştım o sayfaya yazman bence daha uygun olurdu,bir de eğer ilgilenenler varsa bana ulaşmak için ne yapmaları gerektiğini yazmıştım zaten yani bir yönlendirmeye ihtiyaçları olmayacak.neyse yine de saol

doğru konu var haklısın da ben bunu hacettepede oynayacak arkadaşlar bulabilmek için böyle üniversite başlığı altında daha uygun olur diye düşündüm. Ve konuyu yazmışken de senin takıma da bi faydam olsun dedim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

doğru konu var haklısın da ben bunu hacettepede oynayacak arkadaşlar bulabilmek için böyle üniversite başlığı altında daha uygun olur diye düşündüm. Ve konuyu yazmışken de senin takıma da bi faydam olsun dedim...

anladım,iyi niyetin için saol inşallah bizden başka ilgilenler de olur üniversiteden :huh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Guest ping.pong.jpm

ilgileniyoruz tabii

yavas yavas toplaniyoruz

yani ben erkek yurdunda masa tenisi oynayanlarla tanistim da kizlarla nasil tanisiriz bilemiyorum.

ayrica ben gelecek haftalarda egitim fakultesinde turnuva ayarlamaya calisicam.

yeni gelenlerle tanismis oluruz hem de durumumuz nedir onu ogreniriz.

ama illa egitim fak. olucak diye bisi yok

isteyen herkesi bekleriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Değerli arkadaşlar. Masa tenisi Merkez kampüsünde çok yakında faal hale gelecek. Şu an tadilatı sürüyor masa tenisi alanının. Bu arada Merkez kampüste olan arkadaşlara duyurmak isterim ki: yakında yeni takımımızı kuracağız, katılmak ve turnuvalarda boy göstermek isterseniz. faruk_coban@hotmail.com Faruk ÇOBAN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Guest TemmuzTimoBoll

Arkadaşlar ben bu sene Hacettepe Üniversitesi'ni yeni kazandım ve bu sene hazırlıktayım. Beytepe yurtlarında kalıyorum ve gördüm ki benim gibi Masa Tenisi sporu ile ilgilenen arkadaşlar var. Çok ileri seviye bir oyuncu olduğum söylenemez. Ama yinede oyunlarımız birlikte geliştirebiliriz. Ancak birbirimizi tanımıyoruz. Umarım bu forum aracılığıyla buluşup düzenli antrenman yapabilecek arkadaşlarla tanışabiliriz. Hadi herkesi bekliyorum buraya.

Ayrıca Hacettepe Sıhhiye yerleşkesindeki bir bayan arkadaşım da bayan masa tenisi takımı kurmak istiyor okulda ancak geçen senelerde gerekli katılımı sağlayamamış ilgilenen arkadaşlar olursa özel mesajla bana ulaşsınlar onları yönlendireceğim.

Diğer genel konuları başlık altında yürütürsek herkes birbirini daha kolay tanımış olur.

İlginizi Bekliyorum...

profesyonel oynuyorum, eskişehirden geldim ve 3 aydır antrenman yapacak yer arıyorum ! türkiye şampiyonluğu planlarıyla gelmiştim hacettepeye ama hiç oynayan bulamadım. Atay hocaya gittim, telefonumu filan aldı ama geri dönmedi. yardım lütfen. Temmuz Ocakoğlu temous@hotmail.com Hacettepe/Beytepe Öğrenci Evleri A Blok.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

profesyonel oynuyorum, eskişehirden geldim ve 3 aydır antrenman yapacak yer arıyorum ! türkiye şampiyonluğu planlarıyla gelmiştim hacettepeye ama hiç oynayan bulamadım. Atay hocaya gittim, telefonumu filan aldı ama geri dönmedi. yardım lütfen. Temmuz Ocakoğlu temous@hotmail.com Hacettepe/Beytepe Öğrenci Evleri A Blok.

Arkadaşım bende senin gibi bir profesyonel ile oynamak isterim. mail duranbey.duran@gmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..