Jump to content
Masatenisi.org Forum

Trabzonda Masa Tenisi Canlanıyor!

Guest DrTusal

Recommended Posts

Tıp fakültesi 5. sınıfta okuyorum ve Jeoloji bölümünden Recep arkadaşımla buradaki bir turnuva sonrası kulüp kurup buradaki potansiyeli canlandıralım dedik umduğumuzdan çok daha iyi tepkiler aldık şimdi K.T.Ü Masa Tenisi kulübünü ve öğrenci topluluğunu resmen kurduk üye sayımız 150 civarı ve çok hevesli arkadaşlar var aramızda onlara eğitin vermek için çalışmalara başladık ama çok iş var ve sizlerdende bu konularla ilgili hertürlü desteği bekliyoruz ..

Eğitim CD leri ..

Uygulanan çeşitli eğitim programları .v.s

Tusal Tolga KIRLI

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu girişiminiz masa tenisi adına her türlü övgüye layık.

Masatenisi.org sitesinde çok çeşitli çalışma programları var. Ayrıca Çalıştırıcılar için Masa Tenisi Kılavuzu adı altında çalıştırıcılara yönelik bir döküman var.

Diğer çalışma programlarını Ana menüdeki Çalışma Programları menüsünde bulabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tsubasanin vermis oldugu link gercekten videolari indirmek acisindan mukemmel bir yer, ucretsiz olmasi harika tabii..

fakat bazen server'lari kapanmis oluyor bazi videolari download icin.. bir diger alternatif internetten "edonkey" programini indirmeniz.. kazaa gibi bir program.. edonkey'i yukledikten sonra masa tenisi videolari aramaya ve indirmeye baslarsiniz.. bircok ust duzey oyuncunun egitim videolarini bir ara indirmistim ben.. ayrica maclari da indirebilirsiniz tabii..

masatenisi.org calisma programlari bulunacak cok guzel bir yer.. aradiginiz bilgilere bu sitede rastlayamazsaniz sayet bizler de ellerimizden geleni yapariz ve o bilgilerin bulunmasinda sizlerle birlikte arayisa katiliriz..

gerek kutuphanelere gidip bilgi bulmada gerek koclara danismada gerekse kendi deneyimlerimizi paylasmada..

ve tebrik ederim..

umarim o 150 kisi ayni istekle devam eder calismalara.. cunku her zaman baslangicta cok adam cikar ama sene icerisinde yokolurlar teker teker..

ne kadar yenilikler yaparsaniz kulubunuzde o oranda kalabaliklik duzeyini koruyabilirsiniz.. yenilikler derken; turnuvalari bolca yapin mesela, degisik oduller bulun.. masa tenisini sadece okul salonunda oynamayin mesela.. farkli yerlere tasiyin gurubu; ligler duzenleyin diger okullarla.. baska sehirlere gidip maclar yaparsiniz mesela.. forumumuzda bircok universitede oynayan oyuncular var, onlarla anlasip tarihler belirleyin ve turnuva yapin..

biz okuldayken; bir masa basinda 4 kisi toplanir ve masanin uzerinde iki tane top gider gelirdi, sutop yapardik.. her goren hayran olurdu goruntuye.. salon dolup tasardi.. mesela..

okul ogrencilerini davet edin kulupteki maclariniza.. bilet satabilirsiniz.. fazla pahali olmasin tabii.. yalniz benden bir tavsiye, ucuzda tutmayin.. masa tenisi maci izleme ayricaligi pahalidir da..

umarim bir sekilde yardimci olabilmisimdir/olabilirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa tenisine katkılarınızdan dolayı sizi tebrik ederim.Umarım başarılarınızda arkasından gelecektir.Liglerin kapatılıp buna oranla klüplerinde tek tek kapandığı ülkemizde masa tenisine gönül veren diğer şehirlerdeki arkadaşlarımızında sizi örnek almalarını ve en azından takım kurma yolunda şanslarını denemelerini isterim.Hoş geldin aramıza Trabzon K.T.Ü umarım ilerde maçlarda karşılaşır ve tanışırız. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

arkadaşlar üni. sınavına girip trabzonu tercih etmek istiyen arkadaşlarımız drtusal,recep veya bana daha doğrusu formdaki tüm trabzonda okuyan arkadaşlara ulaşabilrler. kendilerine yardımcı olmaktan memnun oluruz hemde şimdiden tanışmış oluruz :hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..