Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi.org T-shirt

Ertan

Recommended Posts

selam togay..

harika bir is basarmissin gercekten.. bu tshirt mevzusunun sonunda halolacagina cok sevindim..

para toplama yontemi konusu cok onemli; herkes ben iki uc istiyorum der ama sonunda alacak mi sorusu var!! onceden parayi toplayip tshirtleri bastirirsan cok iyi olur..

iki tshirt fiyati 21 milyon yapiyor.. fakat buna bir de kargo ucreti eklenecek tabii..

eger ki herkes hangi sehirde oturdugunu ve de kac tane tshirt istedigini belirtirse, senin icin herhangi bir kargo sirketine gidip fiyat almak kalir.. sanirim sana bir fiyat listesi verebilirler.. hangi sehire su gramajda ne kadara gidiyor gibilerinden..

...

en sonunda tshirt olayimiz bitiyor; bitiyor bitmesine de ne zaman short olayina girecegiz gercekten merak etmeye basladim dogrusu.. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en sonunda tshirt olayimiz bitiyor; bitiyor bitmesine de ne zaman short olayina girecegiz gercekten merak etmeye basladim dogrusu.. :lol:

Bana kalırsa bu short olayınıda halletsek sen başka bir şey atacaksın ortaya.Yavaş yavaş markalaşmaya başlayacağız gibi bir his var içimde. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bu t-shirt konusu harika ben ilk

modelden (omuzda tek satır yazı olan) iki adet istiyorum. Renk farketmez.

Yazılanları fazla inceleyemedim ama sanırım bir kargo sorunumuz var az önce

aras kargodan bir yetkili ile konustum. "Bir t-shirt (istanbul - ankara arası)

ortalama 3 - 4 milyon civarı tutar. T-shirt sayısı arttıkca gramaj işin içine giriyor ve

bu da bir kiloyu asana kadar pek farketmez bir kilodan sonrası 5 milyon gibi tutar"

dedi. Belki işinize yarar diye düşündüm.

Bir de bu kargo işinde insanlar adreslerini verdikten sonra siparişlerini kargoya

ödemeli olarak verebilir misiniz. (akıl vermek gibi olmasın yanlış anlamayın)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Bende bir üyemizin sipariş verip almadığı 2 adet Medium masatenisi.org t-shirt ü var. Bunlar Togay'ın yaptırdığı t-shirtler. Bu yüzden almak isteyenlerin parasını Togay'a iletmeleri gerekiyor. T-shirt ler bende (İstanbul'da).

Fiyatı 10.5 milyon TL/adet.

Satın almak isteyenler lütfen Togay ile tamasa geçsinler.

post-2-1104330476_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Daha önce bir kaç defa değişik konularda bahsi geçmişti. Artık Masatenisi.org T-shirt konusunu hayata geçirelim. Bunları giymeye başlarsak ayaklı reklam panosu gibi oluruz ve tanıtıma çok faydası olur.

Bunun için :

1. Bir tasarım gerekiyor. Yazı nasıl ve nerede olacak, T-shirt rengi ne olacak ? Yakalı mı, yakasız mı olacak ? (Mesela cart sarı genelde iyi görünüyor).

2. Kaç adet ve ne boylarda yaptırılacak ?

Üyelerimiz ne boyda ve kaç adet alabileceklerini söylerlerse tahmini adedi hesap edebiliriz.

3. Dağıtım nasıl olacak ? Bence en zor kısmı bu.

Önayak olacak bu işlerden anlayan üyemiz var mı ? Ben de FB den Savaş beye de soracağım. Bir zamanlar yaptırmıştı. Belki hala görüşüyordur yapanlarla.

Lütfen fikirlerinizi belirtirseniz (tasarım ve renk konusunu da unutmayın) en iyisini bulalım.

DAGITIM Çok Kolay UPS kargo ile anlasabilirsiniz hatta upsnin yeni bir kolayl11 olan kapida öde yi yapabiliriz...Yani kredi karti numarasi istemiyoruz siz kap1 da rahatça doya doya ödeyin derizzz yani bu uygulamay1 yaparsak

www.beybladeturkiye.com www.sihirlikule.com

böyle mesela

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..