Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avrupa Yakasında Masa Tenisi Oynanacak Yer

Guest şövalye

Recommended Posts

arkadaşlar bu spor bence dünyanın en güzel sporu bunu türkiyede kalkındırmamız lazım bende uzun zamandır oynamıyodum fakat tekrardan başlamak istiyorum hafta sonları müsait oluyorum güzel mekanlar bilen ve oynamak isteyenl arkadaşlarla tanışmak istiyorum hem ortak sporumuzu yaparız hem de arkadaş oluruz hepiniz kendinize iyi bakın msjlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şövalye merhaba

sen tam zamanında tekrar başlamışsın çünkü şimdiye kadar avrupa yakasında oynayacağın bir yer yoktu.

geçen hafta dan itibaren avrupa yakası salonuna kavuştu. yani sen şanslısın.

yer . okmeydanında cemal kamacı spor salonu bitişiğinde ito spor salonu. istanbul un en güzel masatenisi salonu hafiçi akşam 5 ten sonra ve cumartesi pazar saat 10 dan itibaren avrupa yakasında oturanları bekliyor. ayrıca yalnız da gitsen orada oynayabileceğin birilerini bulabilirsin.

aramıza hoşgeldin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba,

pazar günü saat 13 de ıto spor salonunda tek maçları yapılacak(ıto ticaret meslek lisesi spor salonu-cemal kamacı spor kompleksi yanı)

katılmak isteyenler isimlerini önceden bildirmelidir.

salonun telefonu henüz bağlanmadığı için kayıtları masatenisi.org a da(bana) bildirebilirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

ıto ticaret meslek lisesi'ndeki salonumuz hafta içi saat kaçta kapanmakta?

teşekkürler...

hafta içi akşam 17,00 den 22.30 kadar

cumartesi pazar tam gün açık

her pazar turnuva düzenlenmektedir.

turnuva saati 13,00

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şahin ben haftasonu gidebiliyom ve partnerim yok malesef cumartesi gelebilirsen oynayalım hafta içi müsait olamıyorum msjım sanada gelsin ttmaster cumartesi müsait olursanız öğlen 2 gibi buluşup oynayalım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şövalye merhaba,

ben dün akşam 7 gibi ordaydım 6 masa doluydu. yani en az on kişi. gidenlerin çoğuda yalnız gidebiliyorlar. senin gibi partner bulmakta zorluk çekenler ( saatler uyuşmadığı için ) yalnız gidiyorlar.

sende şövalyelik kılıcını al gel. oynamak için seni bekleyen birileri vardır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 10 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..