Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ups Mart Turnuva SonuÇlari

Recommended Posts

Nezih, universiteler arasi turnuvada basarilar dilerim. Gercekten senle oynamak zevkti. Umarim istediginiz dereceleri alabilirsiniz. Ben, universiteler arasi turnuvaya kadar daha da iyi olacaginizi dusunuyorum. Bir dahaki turnuvada insallah tekrar oynama firsatimiz olur. Gerci, gene yenilebilirim ama olsun. Sonucta bir gun yenile yenile yenebilirim. O gun hangi gun, Allah bilir artik. :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mustafa bey 1. ye verilen ödül neydi? sadece merak ettim. önemli olan spor. birde masa tenisi oynamaya yada kurs için ne zamanlar gelebiliyoruz. ayrıntılı olarak bilgilendirirseniz sevinirim. ücretler ne kadar..... teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abdurrahman bey her ay değişik ödüller veriliyor. bu ay ilk üç e girenlere şık bir masatenisi madalyası verildi.

ups haftanın üç günü salı-perşembe-cumartesi günleri açık. genellikle abone sistemiyle oynanabiliniyor. daha detaylı bilgiyi ve kurs durumlarını ups den sorumlu nurullah hoca dan

öğrenebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..