Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ups Mart Turnuvasi

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar;

ups mart turnuvası 10 mart 2007 saat 12 de başlayacaktır.

avrupa yakasında oynayacak yer arayanlara, turnuva heyacanına katılmak isteyenlere, yenmek veya yenilmek isteyenlere hodri meydan.

katılım bedeli sadece 5 ytl.

katılım şartı yok eli raket tutan katılabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar turnuva sorumlusu Nurullah Bey i arayarak ( kesin gelmeniz kaydı ile )sizi geç saatte başlayacak son gruplara yazmasını isteyebilirsiniz. Böylece 13.30 gibi salonda olursanız turnuvayı kaçırmamış olursunuz. Nurullah Ünsalver: 05327170098

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mustafa bey daha once çalışanlar için daha geç başlaması konusunda fikir belirtmiştik..herhalde destekleyen olmadı.ama gectiğimiz turnuvada gorduk ki saat 15 te bile gelenler oldu..biraz gec saate cekilebilirdi bizde daha rahat gelirdik...

can merhaba

sen yinede gel seni bir köşeye sıkıştırırız bu konuyuda tartışırz. hiç kimseyi bulamazsak dahi ben seninle özel maç yaparım.

görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar. ben de UPS deydim ama katılımcı olarak değil. öğrencilerin oyunlarına bir bakalım dedik.Onlar için iyi oldu.tecrübe edindiler. kendilerinin nerede olduklarını öğrendiler.iki öğrenci gayet iyiydi.gruplarında 3. oldular.sonraki eşleşmelerinde de 1. oyuncularını yendiler.final oynarlardı birbirleriyle ama yemek için ara verince elenmdiler. yazık oldu. yinede eğlendiler.onlar ve bizim için iyi bir gundü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese merhaba. foruma yeni katıldım. daha doğrusu yeni buldum bu siteyi. fakat merak ettiğim bir şey var. bu ups turnuvaları ne oluyor ve ankara turnuva oluyor mu acaba? ben hacettepe de okuyorum ve fakülte takımındayım. eğer ankarada turnuva olacaksa katılmayı çok isterim. iyi bir oyuncu değilim bir amatörüm ama elim raket tutuyor :P cevap yazan olursa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar. son iki arkadastan önceki yazı bana ait olduğuna göre cevap vermek de bize düşer herhalde.

UPS İstanbul zeytinburnundaki bir spor salonudur. burada masa tenisi salonu var. Her ayın 2. c.tesi saat 12 civarında herkese acık turnuvalar yapılıyor. 5 ytl karsılıgında katılıyor.oynuyyor ve tanısıyorsunuz diğer oynayanlarla. haftanın 3 gunu de salı persembe ve c.tesileri de oynamak için gidebilirsiniz. ister gunluk ıcret odeyin ister aylık olarak üye olun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her hafta Cumartesi gunleri fırsat bulupta UPS ye geldigimizde orada herzaman iyi masa tenisi oynayan birilerini bulma sansımız nedir? veya bu forum aracılıgı ile randevulesip Cumartesi gunleri UPS de bulusup antreman yapabiliriz. Benim evim baya uzakta olmasına ragmen eger isim olmaz ise gelirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..