Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ünvler Arası Masatenisi Maçları

Guest Velihan

Recommended Posts

Bu seneki ünvler arası maçlara kimler geliyor? İddialı olan varmı? Güzel bir ortam düşünüyorum inş öle olur.Sizlerden katılacak varsa buluşalım tanışalım...Görüşmek dileğiyle...

Velihan merhaba

Eskişehirdesiniz sanırım Osmangazi üniversitesi turnuvaya katılacak mı. oyuncular kim? Meşelik kampüsünde çalışmak için salon var mı? Osmangazi Üniversitesi mezunu olarak ben de eğer çalışma yapılıyor ise katılabilir miyim? Şu sıralar antremana ihtiyacım var.

Yaşım 32 profesyonel olmasamda biraz oynuyorum.

Stiga WRB PETER Super Carbon

Sriver FX FH BH kullandığım raket

Fevzi Olgun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Velihan merhaba

Eskişehirdesiniz sanırım Osmangazi üniversitesi turnuvaya katılacak mı. oyuncular kim? Meşelik kampüsünde çalışmak için salon var mı? Osmangazi Üniversitesi mezunu olarak ben de eğer çalışma yapılıyor ise katılabilir miyim? Şu sıralar antremana ihtiyacım var.

Yaşım 32 profesyonel olmasamda biraz oynuyorum.

Stiga WRB PETER Super Carbon

Sriver FX FH BH kullandığım raket

Fevzi Olgun

Fevzi abi biz ogunun spor salonunda çalışıyoruz (meşelikte) tugay var tanırsın mutlaka.idman için sorun olcağını zannetmiyorum ama zaman baya bi kısıtlı hoca bu konuda ne der onuda bilmiyorum salı perşeembe ve cumartesileri oynuyoruz. ben bugün hocaya sorayım sana mesaj atarım perşembe günü ulaşırım sana mutlaka. görüşmek dileğiyle.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fevzi abi biz ogunun spor salonunda çalışıyoruz (meşelikte) tugay var tanırsın mutlaka.idman için sorun olcağını zannetmiyorum ama zaman baya bi kısıtlı hoca bu konuda ne der onuda bilmiyorum salı perşeembe ve cumartesileri oynuyoruz. ben bugün hocaya sorayım sana mesaj atarım perşembe günü ulaşırım sana mutlaka. görüşmek dileğiyle.....

cevabını aldım teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm arkadaşlar ben lisede okuyorum ama size şunu sölem ıstıyorum eskişehir osman gazi üniversitesinde okuyan bir abım bu turnuvalara gecen sene katıldı ve ferdılerde 5 oldu evet bu abım tugay gül,tugay abı bu sene daha idalı geldiginden emin olmanızı ıstıyorum......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu seneki ünvler arası maçlara kimler geliyor? İddialı olan varmı? Güzel bir ortam düşünüyorum inş öle olur.Sizlerden katılacak varsa buluşalım tanışalım...Görüşmek dileğiyle...

ben gelebılırım kardesım ama bana bıraz bılgı vermen lazım ist .kültür üni. mımarlık okuyorum. ve kendıme gore ıyı oynuyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuvaya bizde geliyoruz hacettepe üniversitesi olarak. sadece erkek takımı gelecek. ilk defa katılıyorum ama umarım iyi bir sonuç elde ederiz. ayrıca orda masatenisi.org üyeleri ile nası görüşme sağlayabiliriz ki. bence masatenisi.org/forum adı altında buluşalım ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..