Jump to content
Masatenisi.org Forum

8-15 Yaş Arası Masa Tenisi Turnuvası

Misafir

Recommended Posts

3-4 Şubat tarihleri arasında Kocaeli büyükşehir belediyesi, Adapazarı Büyükşehir Belediyesi ve M.T.İ. Sakarya'nın katkılarıyla 8-15 yaş arası masa tenisi turnuvası düzenleniyor. Katılmak isteyen herkes cuma akş----- kadar kayıt olmak şartıyla katılabilir. Kaydınızı direk forumdan bildirerek yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Murat,

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi genç arkadaşlara yönelik turnuva düzenliyor diye yazmışsın ama aynı tarihte aynı bölgede Leyla Atakan Turnuvası olduğunu bildiğine göre neden belediye yetkililerini yönlendirmedin yada uyarmadın diye sormak isterim? Zaten Kocaeli bölgesinde senede bir-iki defa turnuva düzenleniyor onlarıda birbiriyle çakıştırmak çok mantıksız. Yanılmıyorsam geçen senede öyle olmuştu ve bizim turnuvamızı genç arkadaşların; gençlerin turnuvasınıda bizlerin izlemesi kısmet olmamıştı.

Bunun düzeltilmesi için Belediye Yetkilileriyle gerekli görüşmeyi yapıp, tarihin değiştirilmesi yönünde karar aldırırsan Kocaeli bölgesindeki masa tenisi severler için daha hayırlı olacaktır.

Bu mesajı kişisel mesaj olarakta gönderebilirdim ancak katılım için verdiğin zamanın çok az olması sebebiyle katılmcılarıda yönlendirebilmek adına buraya yazdım...

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Murat,

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi genç arkadaşlara yönelik turnuva düzenliyor diye yazmışsın ama aynı tarihte aynı bölgede Leyla Atakan Turnuvası olduğunu bildiğine göre neden belediye yetkililerini yönlendirmedin yada uyarmadın diye sormak isterim? Zaten Kocaeli bölgesinde senede bir-iki defa turnuva düzenleniyor onlarıda birbiriyle çakıştırmak çok mantıksız. Yanılmıyorsam geçen senede öyle olmuştu ve bizim turnuvamızı genç arkadaşların; gençlerin turnuvasınıda bizlerin izlemesi kısmet olmamıştı.

Bunun düzeltilmesi için Belediye Yetkilileriyle gerekli görüşmeyi yapıp, tarihin değiştirilmesi yönünde karar aldırırsan Kocaeli bölgesindeki masa tenisi severler için daha hayırlı olacaktır.

Bu mesajı kişisel mesaj olarakta gönderebilirdim ancak katılım için verdiğin zamanın çok az olması sebebiyle katılmcılarıda yönlendirebilmek adına buraya yazdım...

Saygılar,

merhaba saadettin abi biliyosun 2 senedir leyla atakan turnuvası yapılıyor ve ikisinede en fazla sporcu ile katılıyoruz. bu senede bütün sporcuları katacaktım. o şekilde hazırlandık ve o şekilde size başvuruda bulunduk. fakat bu sene çocukların bu turnuvaya alınmayacağı söylendi. Bende aylardır antremanlara gelen sporcularıma söz vermiş oldum oyüzdende leyla atakan olmayınca bu turnuvayı ben organize ettim. Seninde dediğin gibi zate yılda 1-2 maç oluyor. Okullar tatildeyken en müsait bu hafta oluyor o yüzden mecburen bu hafta düzenledik. Böyle olmasını mantıksızlık olarak değerlendirmişsin. Peki asıl mantıksız olan bu gibi turnuvalarda böylesine bir potansiyeli olan kulübün antrenörü olarak benimlede fikir alışverişinde bulunmak gerekmezmiydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende aylardır antremanlara gelen sporcularıma söz vermiş oldum oyüzdende leyla atakan olmayınca bu turnuvayı ben organize ettim. Seninde dediğin gibi zate yılda 1-2 maç oluyor. Okullar tatildeyken en müsait bu hafta oluyor o yüzden mecburen bu hafta düzenledik. Böyle olmasını mantıksızlık olarak değerlendirmişsin. Peki asıl mantıksız olan bu gibi turnuvalarda böylesine bir potansiyeli olan kulübün antrenörü olarak benimlede fikir alışverişinde bulunmak gerekmezmiydi.

Ben senin Turnuva organize etmene karşı değilim ki Murat. Sadece neden aynı tarihe çakıştırdın bunu anlamadım. Okullar tatilken öğrencilerini bir turnuvada oynatmak istiyorsan ve bunu sen düzenliyorsan bir hafta sonrada oynatabilirdin sanırım. Tarihlerin bu sebeple geçen seneki gibi yine aynı güne denk düşmesine hala anlam verebilmiş değilim. Ayrıca seninle her zaman fikir alışverişinde bulunuruz o ayrı. Ancak Kocaeli Bölgesi Müesseselerininde katkısıyla yapılan bir turnuva olduğu için İstanbul'daki Müesseseler yada başka illerdeki Müesseseler gibi antrenörlere danışarak değilde kendi yönetim kurulumuz ve Kocaeli Bölgesi İl Temsilciliğine danışarak bu kararı alıyoruz. (İlk iki senede öyle olmuştu zaten) Ayrıca sende Müesselerde oynuyorsun ve her toplantımıza katılabilme şansın var. Fikirlerini gelip orada rahatlıkla söyleyebilirsin yada bizlere istediğin zaman bir şekilde ulaşıp sorunlarını paylaşabilirsin sanırım. Bizde eksik yada fazla neyimiz varsa hallederiz...

Neyse.. Siteyi çok meşgul etmek istemem. Sende telefonum var ve istediğin zaman beni arayabilirsin karşılıklı konuşuruz.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..