Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ups Turnuvasini Kacirmayin 13 Ocak 2007

Misafir

Recommended Posts

ARKADASLAR ZEYTİNBURNU SEYİTNİZAM DA UPS SPOR KOMPLEKSİ NDEKİ TURNUVAYI HERKESE TAVSİYE EDERİM HER SEVİYEDEN OYUNCU VAR. RİCAMIZ CİFTLER TURNUVASIDA YAPILSIN ZEVKLİ OLUR.

İLGİLENENLER NURULLAH BEY İLE TEMASA GECEBİLİR. 05327170098

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

katılımın kaç kişi olacağını tam bilmiyorum yaklaşık 30 kişi olur diye bekliyorum. her ay sürpriz katılımcılar oluyor. örneğin geçen ay ki turnuvaya sarıgazi den katılan hasan isminde bir arkadaş almıştı.

hediyeler sürpriz.

hocam ın benden bir rövanş alacağı var mutlaka gelsin.

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

13 ocak 2007 cmtsi günü yapılan turnuva ya bu ay daha üst düzey oyuncuların katılımıyla çok daha renkli geçti.

özellikle turnuvayı şereflendiren suphi bey, basri bey murat bey ve mehmet yılık beylere teşekkürlerimi iletiyorum.

tabiki hocam turan atik bey'ede.

bu ay ki turnuvanın sıralaması :

1- Murat Günay

2- Mehmet Yılık

3- Mehmet Özer

4- Suphi Atlıhan

Sonraki ay görüşmek üzere;

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuva ay geçtikçe çekişmeli ve zevkli maçlara sahne olmakta. Süper Lig oyuncuların turnuvada yer alması diğer oyuncular için deneyim açısından iyi oldu. Bazı sayılar muhteşemdi. Turnuvanın artan ilgiyle birlikte daha da yaygınlaşacağını düşünüyorum. Emeği geçenlere özellikle Mustafa Altunok ve Muzaffer Ülsever'e tebriklerimi sunarım. Bu arada Mustafa Altunok'un oğlu Furkan da turnuvaya renk kattığınıda ilave edemeden geçemeyeceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..