Jump to content
Masatenisi.org Forum

Günümüzde En Iyi Kim?

Guest Tanju Cansever

İlk 10 Worldclass arasında sizin beğendiğiniz hangisi?  

259 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bence bu spor malin'e yakıştığı gibi kimseye yakışmıyor, göz zevki, karizması, kendine güveni, tek sevmediğim yönü penholder oluşu, oda o kadar önemli değil,

wang ligin ise adam da hiç mi karizma olmaz, yüz tipine bakarsan kemal sunal'ın çin versiyonu,

Ma lin bence bu sporun hem en iyisi, hem de en yakışanı, en estetiği,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

WANG HAO DAHA 23 YAŞINDA VE HERZAMAN LİGİN VE MA YA KARŞI OYUNLARINDA ÜSTÜN OYNADI GALİP GELEMEYEBİLİR AMA HEPSİNDEN İYİ ÖNÜMÜZDEKİ SENELERDE 1 NUMARAYA OTURACAK VE UZUN SÜRE ORDAN İNECEĞİNİ SANMIYORUM.YOK BÖYLE BİR ATAK ANLAYIŞI DÜNYA KUPASI 2007 DE MA LİN SAYI ALMADI HAO VERDİ ÜSTÜN OLANDA HAO DU. BENCE WANG HAO İLK ÜÇE GİREMİYOSA YAZIK TİMO BOLL MUŞ

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tanju Cansever (Merhaba Boosver,Söylediklerine aynen katılıyorum..Aslında şöyle Bruce Lee gibi karizmatik bir Çinli masa tenisçi olsa kullandığı ekipmanlar yok satardı herhalde.... )

bence Ma lin bruce lee'den daha karizmatik, adam bir kere kendindek kesinlikle emin, bakışlarıyla bunu ifade ediyor, rakibe bu izlenimi vermek çok önemli diye düşünüyorum, arada bir de kendisi masasının bh tarafındanda iken fh'dine gelen ani topa aniden zıplayıp tabiri caizse çakıyorya, masaya değil rakibin yüreğine çakıyor sanki

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Hüseyin Adalar
bence bu spor malin'e yakıştığı gibi kimseye yakışmıyor, göz zevki, karizması, kendine güveni, tek sevmediğim yönü penholder oluşu, oda o kadar önemli değil,

wang ligin ise adam da hiç mi karizma olmaz, yüz tipine bakarsan kemal sunal'ın çin versiyonu,

Ma lin bence bu sporun hem en iyisi, hem de en yakışanı, en estetiği,

ilginctir ki ben de tam tersini dusunuyordum :gulumse:

wang liqin i son derece karizmatik ve yildiz durusuna sahip;

ma lin' i ise hababam sinifindan firlamis bir karakter gibi görüyordum :D:

ayrica wang liqin ile bruce lee nin benzerligine dikkat etmemissiniz sanirim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 2 weeks later...

timo boll un oyun stilini daha cok begensem de ma lin bence en iyisi. ne zaman adami izlesem penholder oynama duygularım hareketleniyor. wan hao nun da backhand vurusları super adam zaten su an siralamada bir numara, yarın aciklanacak listede bakalim kimler yukselecek...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim favorim Ma Lin! Zaten belirtildiği gibi şuan dünya sıralamasında 1. Fakat konsantrasyonunu iyi sağlayamıyor yani biraz sporcu ciddiyetinden uzak gibi geliyor... Malumunuz; bu sene ki dünya şampiyonası finalinde wang ligin'e felaket kötü bir şekilde kaybetti, ne üzücü değil mi?

Bu arada kim daha estetik oynuyor diye sorarsanız cevabım: TİMO BOLL:d

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Erdem Kemiksiz

Benim favorim Ma Lin! Zaten belirtildiği gibi şuan dünya sıralamasında 1.

şu anda dünya sıralamasında birinci sırada Wang Hao var. ekim ayı boyunca da Wang Hao birinci sıradaydı. ama bu puanlamalar bizleri aldatmamalı. sürekli değişebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Hüseyin Adalar
Benim favorim Ma Lin! Zaten belirtildiği gibi şuan dünya sıralamasında 1.

şu anda dünya sıralamasında birinci sırada Wang Hao var. ekim ayı boyunca da Wang Hao birinci sıradaydı. ama bu puanlamalar bizleri aldatmamalı. sürekli değişebilir.

Gerçekten de siralama çok sık değişiyor. Bu yüzden en üstteki 5 oyuncuyu kendi kriter ve zevklerimize göre kiyaslamak daha dogru sanki.

wang hao

ma lin

wang liqin

timo boll

vlademir samsonov

arasinda benim favorim wang liqin.

teknigini, stilini, buyuk maclardaki performansini, buyuk turnuvalardaki basarisini ve uzun yillardir zirvedeki yerini korumasini dusunerek wang liqin benim favorimdir diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 months later...
  • 2 months later...
WANG Hao, WANG Liqin; Büyük yetenekler...Tabi diğer büyük yetenekler...Örn. ben unutmamak gerekir :lol:

ablacım ben senin ankara buluşmasındaki (son seti 26-24 biten) maçını seyrettim, seni unutsam bile o maçı unutamam :lol: izlememiş olan arkadaşlar iki tarafın da çok temkinli ve bol kesik oynadıgını zannetmesinler. topspin,flip,kontra spin,lob,loop vs. herşey vardı. izleyenlere büyük bir sabır ve azim örneği gösterdiniz. tekrardan kutluyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..