Jump to content
Masatenisi.org Forum

Günümüzde En Iyi Kim?

Guest Tanju Cansever

İlk 10 Worldclass arasında sizin beğendiğiniz hangisi?  

259 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• 10 months later...
Arkadaşlar,

Ma long denen yeni bir Çinli gümbür gümbür geliyor. Bence uzun yıllar bu işi götürür. Müthiş bir oyuncu. Her şey var fakat bhler muhteşem. Ne dersiniz?

Aynen katılıyorum size Ma long , wang hao gibi çok hızlı gelişen ve kendini devamlı yenileyen bir oyuncu 2012 olimpiyat şampiyonu olur diyeblirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kreanga bana çok agresif geliyor. Oyun anlamında değilde böyle bakışkarı zıplaya zıplaya acele servis atışı falan korkutuyor beni , raketi kafama geçirecek gibi geliyor :D: o yüzden çok antipatik geliyor bana

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Ma long denen yeni bir Çinli gümbür gümbür geliyor. Bence uzun yıllar bu işi götürür. Müthiş bir oyuncu. Her şey var fakat bhler muhteşem. Ne dersiniz?

mehmet abi ma long çin in yeni starı son bir kaç yılda buyuk gelişme gösterdi ve daha uzun yıllar ilk 10 da kalacağa benziyor ayrıca daha çok genç 20 yasında yanılmıyorsam... yakın zamanda da 1. liğe de yukseleceğini düşünüyorum... cok sistemli ve düzgün bir oyunu var... en son wang liqin le oynadıgı bi final maçını izlemiştim bh vuruşlardan hiç kaçmadı sürekli de liqin in bh ına oynadı liqin sık sık bh vurmaktan kaçıp fh top spin yapmaya çalıştı sonunda da hezimete uğradı 4-0 ma long aldı şampiyonlugu... o sürekli aynı noktaya attığı bh spinler muhteşemdi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Listede olanlardan Kalinikos kreanga bence en iyisi. Lakin favorim herzaman Jan Ove Waldner . Ama Werner Schlagerin listede olması gerekmiyomuydu sizcede O.o ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

günümüzde en iyisi çinliler muhakkak ama su var bu çinlilerin arasına giren avrupalılar bence daha kabiliyetli çünkü çinlilerin yaptıgı idmanı dünya üzerinde hiç bir ülkenin sporcusunun yaptıgını zannetmiyorum düsünün bir kere sabah erken vakitte baslıyorlar gece 10 a kadar masatenisi dünyasının icindeler ne cocuklukluklarını yaşıyorlar nede gencliklerini avrupada sporcular yinede muhtemelen de onların antremanlarının en fazla yarısını yapıyorlarve geri kalan sosyal hayatlarını sürdürüyorlar benim kendi cocugum olsa kendisi bile istese cinlilerin eline yıllarca süren egitim programına göndermem :fildir: :gulumse: :fildir: :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...

Bu sonuca nerden vardınız? Wang Liqin ve Waldner birbirlerinden tamamen farklı oyuncular. Waldner bloklarla topu dağıtan ve uygun pozisyonu bulunca da spinle sonuca giden bir oyuncuydu. Wang Liqin ise pür ofans oynayan, kısa yoldan sayıyı almayı hedefleyen bir oyuncuydu. Tek benzerlikleri tarihteki en özel oyuncu olmaları olabilir. Onun dışında oyun stili açısından hiçbir benzerlikleri yok diyebilirim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   3 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..