Jump to content
Masatenisi.org Forum

Uzun Pütür Lastiğe Geçiş

Recommended Posts

Merhabalar, antrenman sırasında hocamız bir raket getirdi. Bir tarafında yinhe qing OX uzun pütür vardı ve benden sürekli defans oynamamı istedi. İlk başta biraz garip geldi, ses olsun hissiyat olsun alışamadım daha sonrasında güzel kesikler ve defanslar yapabildiğimi gördüm. Şimdi yeni bir combo raket topluyorum ve sürekli insanlara danışıyorum fakat sanki insanlarda bir uzun pütür korkusu varmışcasına kimse alma, alışamazsın, çok kötü olursun oyun stilin bozulur gibisinden konuşuyor. Kafam da çok karışık. O antrenmanda uzun pütürle tesadüf olarak mı iyi oynadım yoksa yetenekli var mı :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7 ay önce pütüre geçtim, alışmak çok zor olmadı, pütüre geçmeden önceden de pasif oynuyor ve savunma oyuncularını izliyordum. Pütürün birçok kötü noktası var, dezavantajı var, gerçekten sevmiyorsan geçmeni tavsiye etmem. Yüksek toplar harici vuramamak, daha çok hareket halinde olmak, bloklarda zorlanmak, spin çekememek ve antrenman sıkıntıları var. Pütüre alışmak çok zor değil fakat pütüre tam hakim olmak zor. Gerçekten sabırlı değilsen, savunmadan hoşlanmıyorsan, pütür takma.

Çok az sayıda erkek oyuncunun savunma stili ile sıralamada olduğunu da belirteyim. Dediğim gibi iyi bir atak oyuncusuna karşı çok sayıda dezavantajı var.

Şöyle bir savunma listem var, özellikle oyuncu videolarına ve maç kayıtlarını izle, çeşitleri gör.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..