TSuBaSa

Yeni bir Waldner geliyor.

Recommended Posts

Tekniğini, oyun zekasını çok beğendim. Çocuk Waldner gibi oynuyor, fransizka'nin timo boll'un özentisi olması gibi değil. Gerçekten çok çok umutluyum, şu yaşında kazanır kaybeder beni ilgilendirmez ama bu çocuk geleceğin Chinese killer'i olabilecek bir çocuk. 

• Like 6

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hakikaten ben de videoları izlerken geçenlerde dikkatimi çekmişti. Müthiş bir oyuncu olacağa benziyor. Tomakazu ile de çekişebilir...

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Finalde daha önce 4-0 yendiği cinliye yenilip 2. Olmuş. Hiç önemli değil, bu çocuk yetenekli, çalışırsa Avrupa'nın yeni umudu olur. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet, bh kapatmalarını waldner amcasından almış :)

çok da fotojenik görünüyor...umarım iyi bir sporcu olur ve bu spora katkı yapar...

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2-3 hafta önce Cristian Pletea ile bir maçı var. Son zamanlarda izlediğim en güzel maçlardan biridir. Pletea da kendisi kadar iyi ama biraz çirkef kategorisinden gibi. Son şampiyona'da takımlar da gene karşılaştı ikisi hatta, yine seyir ve gerginlik seviyesi yüksek bir maç oldu.

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
42 minutes ago, ilhan_ said:

Ben bu arkadaş sanmıştım bu da fena değil. Altyapıları sağlam sallayabilirler ilerde.

Kallberg artık 18 yaşını geçti. Almanya'da süper ligde oynuyor ve timo boll'un takım arkadaşı. Ben de sizin gibi çok umutlanmistim ama iki senedir hayal kırıklığı oldu. Truls'daki top tutma, spini varyete etme, yer seçme gibi özellikleri yok gibi görünüyor. En azından ilk iki sene böyle oynadı ve kötü maçlar kaybetti. Yöne de umut kesilmez. Tek umut kestigim solak karlsson. Çok rijit, kendini kasıyor hareketlere çok güç harcıyor o yüzden yavaş kalıyor. Maalesef en fazla bir freitas falan olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, TSuBaSa yazdı:
4 saat önce, ilhan_ yazdı:

Ben bu arkadaş sanmıştım bu da fena değil. Altyapıları sağlam sallayabilirler ilerde.

Kallberg artık 18 yaşını geçti. Almanya'da süper ligde oynuyor ve timo boll'un takım arkadaşı. Ben de sizin gibi çok umutlanmistim ama iki senedir hayal kırıklığı oldu. Truls'daki top tutma, spini varyete etme, yer seçme gibi özellikleri yok gibi görünüyor. En azından ilk iki sene böyle oynadı ve kötü maçlar kaybetti. Yöne de umut kesilmez. Tek umut kestigim solak karlsson. Çok rijit, kendini kasıyor hareketlere çok güç harcıyor o yüzden yavaş kalıyor. Maalesef en fazla bir freitas falan olabilir.

bu maçta Ma Long u sallamıştı. Maçın bir bölümünden sonra Kallbergin bh servis hiç atmadı neredeyse

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

• Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Kayıtsız, 7 Misafir (Tam liste)