Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ptt ukim takilan ürün

Recommended Posts

Sevgili arkadaşlar başımdan gecen konuyu sizinle paylaşmak istedim hem sizin aydınlanmanız açisından belki yararım olur

Ali rxsprrstrn siparis ettiğim ürün ptt ukime takildi bunu alabilmem için orayla irtibat halinde olan ğümruk sirketine konuya al atmasini istedim kendileri bizzat orayagidip rüsvet verdiler yaķlasik olara 850 tl para ödendi ama resmi olatak yansitilan para 68 tl vergi kdv  ve ürünüm çikisi yapildi eger resmi olarak almak isterseniz bunu cok zorlastiriyor gumruk memurlari çünku para beklentileri var ve sizden bir suru evrak istiyorlar igrasmak isteyen yorulur ama ben ugrasmak istemiyorum diyorsaniz benim taktigi uygulayin  sorusu olan arkadasa her turlu yardim edebilirim yol gostermek isterim

Ukime sevk edildi 

Zimeet alindi 

Zimmet edildi 

Bunlar varsa gümrukte takili kaldi anlamina geliyor sizin adresr istenilen evraklar beyarname malin fiyatini kanitlaya bilmeniz icin fatura baya evrak nerdeyse kabirdeki insani isteyecekler size tavsiyem orda calisan gümruk sirketi bulup ona sizin yada onlarin soyleyecegi rakami verip malinizi teslim alabilirsiniz 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..