Jump to content
Masatenisi.org Forum

50-200 tl arasi attack combo onerisi

skyyking01

Recommended Posts

Oncelikle herkese selamlar izmirde yasiyorum butterfly black var elimde fakat raket atmiyor. Attack oyuncusuyum guzel spin cekerim sut cekerim fakat raket cok az attigi icin cok efor sarfetmem gerekiyor. Altyapi olarak cok bir altyapim yok baskalarindan izleyerek spin sut kesik vb ogrendim ve bu ise 6 yil verdim ve devam ediyorum fazla atan attack raketi olabilecek 50-200 tl butce combo (toplama) raket onerir misimiz?? Bir de nereden alip nasil birlestirebilirim ?? İzmirde barcin spor var mesela gitsem hallederler mi ??

Simdiden okuyup yardimci olana tesekkur ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Keşke 6 sene boyunca hazır raketle oynamasaydın.
Benim tavsiyem forumda birçok başlangıç Kombosu verildi, bunlara göz gezdirmen ve bütçene uygun olanı alman.

Atak raketi diye kendini kısıtlama, çok büyük bir hata yaparsın. Hazır raketten bir anda karbon tahta + max sert lastiklere geçtiğinde her topun uçar gider. Ne top hissini korursun, ne de masada top tutabilirsin.

ALL sınıfı kombinasyonlara bak, zaten elindeki raketten bin kat daha hızlı olacak. (Bu arada zaten "Fazla atan attack raketi" dediğin raketlerin zaten tek tarafının lastiği 200 TL olacaktır.)

Nereden alırsın? İnternet siteleri var, herkesin bilip güvendiği ve yıllarca kullandığımız. Anında gönderiyorlar.

Nasıl yapıştırırsın? Aldığın siteyle iletişime geç ya da sipariş notlarına yapıştırılmasını istediğini ekle, onlar senin için yüksek ihtimal ücretsiz yapıştırarak gönderirler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..