Jump to content
Masatenisi.org Forum

Servis Atarken Pozisyon

Recommended Posts

Herkese merhaba bir sorum olacaktı. Masa tenisinde kesme servis atarken çok iyi atıyorum fakat hareketlerim karşı tarafa komik gözüktüğü için servislerim sürekli dalga konusu oluyor. Sizce kendi stilimde devam etmeli miyim ? Ayrıca servis atarken rakibin kafasını karıştıracak hareket, ses, pozisyon ve benzeri şeyler için taktik verebilir misiniz lütfen ? Şimdiden teşekkür ediyorum :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de sana 2 farklı konuda cevap vermek istiyorum.

1) servisini atarken dalga konusu olduğunu ama bu servisin çok iyi olduğunu söylemişsin. Kim dalga geçiyor ? Rakibin mi ? Eğer attığın servis etkili olmuşsa, sen istediğini yapmışsan, dalga geçse ne olur geçmese ne olur? Takılma!

2) Rakibin kafasını karıştıracak yani dikkatini dağıtacak tüyolar sormuşsun.

Sence bu sportmence mi? Belli ki daha henüz genç yaştasın. Sana tavsiyem önce iyi bir sportmen ol, sonra iyi bir sporcu...

O dikkat dağıtma işini öğrenmek yerine teknik olarak daha iyi vuruşlar yapmayı öğren! Esas fayda ordan gelir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..