Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sayın TSuBaSa Konuya Buyurun

bellek

Recommended Posts

Neresi ilginç? Siz küfür edip forumdan atıldıktan sonra özür dileyip gelmediniz mı? Bu beyefendi bana küfür edip atılmadı mı? Bakınız hepiniz buradasınız. Ben niye kurallara uydum? Niye salak yerine konuyorum? Yazdıklarımın neresi yanlış? Neresi ilginç? 

Yok hayır efendim yazmıyorum bilgi milgi. İsteyen mesaj atar, mail atar,  face'ten yazar vs

Yukarıda yazıyı siz bana kilitlenen konu içeriğinde yazmıştınız..

Kilitlenen konuda yazabilirdim ama  cevap hakkınız olsun diye bu konuyu açtım.

Bu yakıştırmalarınızın ....

1.-) Ben kime küfür ettim..???????????

2-) Forumdan beni kim attı kimden özür dileyip geldim.. ????????????

Bu iki sorumun lütfen cevabını bekliyorum...Bu konuda beni bilgilendirir misiniz.

Daha hiçbir şey yazmadım....Bu cevaplarınızdan sonra yazacağım...

bilgine

NOT.....BU KONUYA DİĞER ÜYE ARKADAŞLAR LÜTFEN  YAZMASIN .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana ve bir iki diğer üyeye hakaret ettiniz. Forumdan atılacakken kendiniz üyeliğinizi sildirttiniz ( o zaman nick KTM idi) daha sonra bu nick ile geri döndünüz. Dönerken Ertan abiden de özür dilediniz diye hatırlıyorum. hatta eski konulardan birinde ben yine atıldığınızı sanıp böyle yazmıştım da siz "Atılmadık şekerim kovulduk ama hala yazıyoruz.." demiştiniz. Galiba atılmanıza karar verilmişti de siz önce davranıp üyeliği mi silmiştiniz hatırlamıyorum vallahi... kafama hep üyeliği sildik diye kodlamışım.

Eskiden moderatördüm ve üyelerin özel mesajlaşmalarını görebiliyordum. O yüzden sizin yalanlarınızı ve hakaretlerinizi gözümle gördüm.

Mesela x bir üyeye özel mesajınızda bana hakaret ederken, bana attığınız özel mesajınızda da x üyeye giydiriyordunuz. sonra x üyesine geri dönüp sen merak etme ben onu azarladım vs diyordunuz. Şimdi bunları kanıtlayacak vs halim yok. Ama Ertan abiye rica ederiz buraya kopyalayıp yapıştırabilir.

Bu olaylar üzerinden 5 sene geçti. Sizle tartışacak halim de yok. Bıktım ve usandım. Buradan sizi tebrik ediyorum. Küfür edenler, moderatör şifresini kırıp ele geçirenler, özelden malzeme satanlar vs hepsi başka nick ile burada. Ama kurallara uyan, sinirlense de küfür etmeyen üyelerimiz boşa uğraştıklarını görmüş,  soğumuş ve foruma girmez olmuş. Demek ki siz kazandınız biz kaybettik. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, TSuBaSa yazdı:

Bana ve bir iki diğer üyeye hakaret ettiniz. Forumdan atılacakken kendiniz üyeliğinizi sildirttiniz ( o zaman nick KTM idi) daha sonra bu nick ile geri döndünüz. Dönerken Ertan abiden de özür dilediniz diye hatırlıyorum. hatta eski konulardan birinde ben yine atıldığınızı sanıp böyle yazmıştım da siz "Atılmadık şekerim kovulduk ama hala yazıyoruz.." demiştiniz. Galiba atılmanıza karar verilmişti de siz önce davranıp üyeliği mi silmiştiniz hatırlamıyorum vallahi... kafama hep üyeliği sildik diye kodlamışım.

Eskiden moderatördüm ve üyelerin özel mesajlaşmalarını görebiliyordum. O yüzden sizin yalanlarınızı ve hakaretlerinizi gözümle gördüm.

Mesela x bir üyeye özel mesajınızda bana hakaret ederken, bana attığınız özel mesajınızda da x üyeye giydiriyordunuz. sonra x üyesine geri dönüp sen merak etme ben onu azarladım vs diyordunuz. Şimdi bunları kanıtlayacak vs halim yok. Ama Ertan abiye rica ederiz buraya kopyalayıp yapıştırabilir.

Bu olaylar üzerinden 5 sene geçti. Sizle tartışacak halim de yok. Bıktım ve usandım. Buradan sizi tebrik ediyorum. Küfür edenler, moderatör şifresini kırıp ele geçirenler, özelden malzeme satanlar vs hepsi başka nick ile burada. Ama kurallara uyan, sinirlense de küfür etmeyen üyelerimiz boşa uğraştıklarını görmüş,  soğumuş ve foruma girmez olmuş. Demek ki siz kazandınız biz kaybettik. 

1-)Bana ve bir iki diğer üyeye hakaret ettiniz.(yazınızdan alıntı)

Ben size hiçbir zaman hakaret etmedim ve saygısızlık yapmadım bunu biliyorsunuz. Ben sadece forumda bir kişiye saygısızlık yaptım....o kişiye hem özelden hemde forum sayfasından bin kere özür diledim.. Saygısızlık yaptığım o üyenin ismini de burada yazarım..Kendisinden özür dilerim isterse yine dilerim...

2-)Forumdan atılacakken kendiniz üyeliğinizi sildirttiniz ( o zaman nick KTM idi) daha sonra bu nick ile geri döndünüz. Dönerken Ertan abiden de özür dilediniz diye hatırlıyorum. (yazınızdan alıntı)

Ben forumdan atılmadım..Ertan Beyden özür dilemem için Ertan beye saygısızlık yapmam gerekir.  Ertan Beye saygısızlık yapsam ne işim var burada..???

3-)hatta eski konulardan birinde ben yine atıldığınızı sanıp böyle yazmıştım da siz "Atılmadık şekerim kovulduk ama hala yazıyoruz.." demiştiniz. Galiba atılmanıza karar verilmişti de siz önce davranıp üyeliği mi silmiştiniz hatırlamıyorum vallahi... kafama hep üyeliği sildik diye kodlamışım. (yazınızdan alıntı)

Siz atıldığımı sanmıştınız ama ben önce davranıp (uyanık olduğumdan) kendi nick önden sildirdim. ''Atılmadık şekerim kovulduk'' pek yazma tarzım değil ama siz yazdığınız için bende ileride bu şekerimli yaklaşımınızı kullanabilirim. Sadece sanıyorsunuz hayal kurup yapılmış gibi insanlara yapıştırıyorsunuz. Atıldım mı..? silindim mi ..? bir karar verin artık..

4-)Eskiden moderatördüm ve üyelerin özel mesajlaşmalarını görebiliyordum. O yüzden sizin yalanlarınızı ve hakaretlerinizi gözümle gördüm. (yazınızdan alıntı)

Eskiden mod. olmanız bu yazdıklarınız 2 ye katlıyor. yeni bir mod. a yaklaşımınız hiç hayırlı bir bakış açısı olmamış..Ben bu foruma 2007 ocak ayında kayıt olduğumda siz mod. değildiniz. Geçmişle yaşamayın bence insanları (Yalanlarımı ve hakaretlerimi diyerek) karalamayın. Üyelerin ÖZEL mesajlarına bakacak kadarda işleri ilerletmişsiniz...Benim yada sizin mod..olmanız insanların özel hayatına(özel mesajlara bakmak gibi)  girecek kadar işleri ilerletmiş bir düşünceye sahip bir üyeyle benim cevap yazmam bile gereksiz..Sayın üyemiz insanlara açık olun devamlı bel altından vurup durmayın...

Artık yazmıyacağım konuyu da kilitliyeceğim..

Mod.(yöneticilik) yapmış...üyelerin özel mesajlarına bakacak kadar fütursuz davranan bir üye ile  tartışmam bile kusuruma bakmayın...

Şimdi bunları kanıtlayacak vs halim yok. Ama Ertan abiye rica ederiz buraya kopyalayıp yapıştırabilir.( yazınızdan alıntı)

Bakın sayın Tsubasa ben sizi şu an forumda misafir üye yapabilirim...ama ...Ben sizin yerinizde olsam (ben yaptım... ktm nick sildirtim atılmadım kovulmadım ama buradayım) Ertan beye benim üyeliğimi silin diye rica ederdim..Var mı sizde o cesaret..  Kendinize oynamayı bırakın artık burada bu yazıları yüzlerce kişi okuyor..Beni karalamayı bırakın gerçekleri yazın...hayal ettiklerinizi  değil...

NOT...2 soru sordum ama cevapları yalan yanlış hayal ürünü  ve karalama kampanyası olarak bana döndü...yazık ki ne yazık

Yazımda belirtiğim gibi konuyu kitliyeceğim bana attığınız her mesajı bu alana yapıştıracağım bilginize..

Forum üye arkadaşlarından özür dilerim şahsıma yapılan bu karalama....çamur at izi kalsın kampanyasına dur demek gerekirdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

----Yok hayır efendim yazmıyorum bilgi milgi. İsteyen mesaj atar, mail atar,  face'ten yazar vs. (sizin mesajınız)

----Forum yönetimi de bir adam fazla olsun, forum kalabalık gorunsun mantığıyla bu adamlara göz yumuyor ve aslında forumu terkedilmiş kasabaya çeviriyor.(sizin mesajınız)

Sayın tsubasa bu yazdıklarınızdan sonra burada elinizi kolunuzu rahatça sallayıp, kendi egonuzu tatmin edemeyeceğinizi bilmenizi isterim.. Yönetimi tartıcı yazılarınızdan vazgeçin.... İyi niyetimizi de fazla zorlamayın..

Kendi yazınızdan alıntıda yazdığınız gibi kendinizi egonuzu tatmin edecek yerlerin bolluğu çok fazla....

Sizin düşündüğünüz gibi bu işler yürümüyor.......forumda bir kişiyi tutmak için forum kurallarını  ihlal eden üyelere ihtiyacımız  yok...

Not. Sayın tsubasa ....Yönetim ve ben ile ilgili tek bir konu açmayın..Ertan Beye yada Bana mesaj atın bu konuya mesajınızı kesintisiz ekleriz.

•  
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..