Jump to content
Masatenisi.org Forum

YASAKA GATİEN EXTRA

Recommended Posts

Bu site ve sitedeki arkadaşlarımla tanışıp da pro ekipman kullanmaya başladıktan sonra üzerinden epeyce uzun bir süre geçti. Belki birçokları gibi ben de ekipman hastalığına yakalandığımdan olsa gerek çok fazla tahta ve lastik denedim. Oyun gelişimimin gecikmesine yolaçan en büyük sebeplerden biri de buydu. Zamanla ayaklarım yere sağlam basmaya başlasa da ekipman deneme huyumdan bir türlü vazgeçemedim, sadece ekipman değişimini çok aza indirdim ve kullanımda istikrara yöneldim. İtiraf etmeliyim ki, bu süreç içerisinde bazı ekipmanların yeri bende bambaşka oldu. Butterfly Kong Linghui Special, Nittaku Acoustic, Yasaka Extra Gatien gibi zor ulaşarak yurtdışından getirttiğim bu ekipmanlardan bir kaçı var ki, onları elimden çıkardığım için şimdi çok pişmanım. Yasaka Gatien Extra sattığım için pişmanlık yaşadığım tahtaların en başında geleniydi. Benim oyun seviyemdeki biri için tahta özellikleri açısından daha makul ve gerçekten ayrı bir hisse sahip olması bunun en büyük nedeniydi. Şu an Xiom Omega Tour kullanıyorum; güzel , kontrolü bayağı iyi olan bir tahta, ancak yine de sert hisli geliyor bana. Extra Gatien deki o tatlı yumuşak hissi bir türlü bulamadım. Eski tecrübeli arkadaşlar bilirler; Yasaka Extra Gatiendeki tatlı ve yumuşak hisse sahip başka hangi tahtalar var, genellikle eski üretim olan o tahtalardan bulma imkanım var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, TSuBaSa yazdı:

Yasaka extra gatien hala satılıyor :) 

Ozan bey, google da çok arattırdım ama bir türlü ulaşamadım. Ebay üzerinden almıştım öncekini ama şimdi orda da yok. Yabancı forumlardan da yabancı dil sorunu nedeniyle güvenip de bakamıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkes düşüncesini söyler.her nedense her iki tahtayıda  kullanmış olan benim önerim birilerinin dalga geçmesine neden olur.Bu nasıl bir komplekstir anlamam.

Forum kuralları

• 3. Mesajlarınızda diğer kullanıcılar için agresif, küçültücü veya aşağılayıcı ifadeler kullanmayınız. Kendi fikirlerinizi ifade etme hakkınız var ama bunu başkalarını kızdırmadan yapınız.

Neyse derdimiz üzüm yemek.Yasaka serisi tahtaların katmanları

Extra : anegre - limba - ayous - limba - anegre

Extra Offensive : walnut - spruce - ayous - spruce - walnut

Ma Lin Carbon : limba - carbon - ayous - carbon - limba

Benim önerdiğim tahta 

https://www.megaspin.net/store/default.asp?pid=j-rossi-emotion

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili günlük, bugün bana küfür ettiği için forumdan atılan, "yeğenimin hesabı bu, arada sırada ben de bakıyorum" yalaniyla tekrar geri dönen adam, 5 kat all+ bir tahtaya çok benzediğini iddia ederek 7 kat hinoki katmanlı ve karbon bir tahta önerip üstüne bana kompleksi deyip forum kurallarını hatırlattı. 

İşte bu yüzden foruma girmiyorum. Bu tiplerden bıktım ve yoruldum. Her seferinde pişman ediyorlar. Forum yönetimi de bir adam fazla olsun, forum kalabalık gorunsun mantığıyla bu adamlara göz yumuyor ve aslında forumu terkedilmiş kasabaya çeviriyor.

Neyse, Forumda size iyi eğlenceler aydın hocam,  artık bilgi paylaşan mesajlar atmayacagim, sadece eski arkadaşları görürsem muhabbet için buradayım. Siz etrafa nur ve ilim irfan saçmaya devam edin, 7 kat karbon tahta tavsiye edin, ayakkabicidan bulduğunuz su bazlı yapıştırıcı performans artırıyor falan diye dolasin ortada. Nasılsa tecrübesiz arkadaşlarımız size bir süreliğine de olsa inanacaktir. Bu size yeter de artar bile...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese akıl veren,herşeye muhalefet,yeniye ,araştırmaya karşı duruş,karalama,sırça köşk balkonundan sesleniş,emeğe saygısızlık,etik değerleri yok sayan vatandaş sana tekrar formun kuralı yanıt vereyim.Ötesini burada üye olanlar değerlendirsin.

Forum kuralları

• 3. Mesajlarınızda diğer kullanıcılar için agresif, küçültücü veya aşağılayıcı ifadeler kullanmayınız. Kendi fikirlerinizi ifade etme hakkınız var ama bunu başkalarını kızdırmadan yapınız.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, TSuBaSa yazdı:

İşte bu yüzden foruma girmiyorum. Bu tiplerden bıktım ve yoruldum. Her seferinde pişman ediyorlar. Forum yönetimi de bir adam fazla olsun, forum kalabalık gorunsun mantığıyla bu adamlara göz yumuyor ve aslında forumu terkedilmiş kasabaya çeviriyor.

Forum kuruluşundan beri forum üyesi olan bir arkadaşımızın bu yaklaşımı çok ilginç...olmuş...

Rica etsem bu konuda  sayın Tsubasa ve teach&learn....malzeme yorumları dışında ki bilgilerini almasak...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 hours ago, bellek said:

Forum kuruluşundan beri forum üyesi olan bir arkadaşımızın bu yaklaşımı çok ilginç...olmuş...

Rica etsem bu konuda  sayın Tsubasa ve teach&learn....malzeme yorumları dışında ki bilgilerini almasak...

Neresi ilginç? Siz küfür edip forumdan atıldıktan sonra özür dileyip gelmediniz mı? Bu beyefendi bana küfür edip atılmadı mı? Bakınız hepiniz buradasınız. Ben niye kurallara uydum? Niye salak yerine konuyorum? Yazdıklarımın neresi yanlış? Neresi ilginç? 

Yok hayır efendim yazmıyorum bilgi milgi. İsteyen mesaj atar, mail atar,  face'ten yazar vs. 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, TSuBaSa yazdı:

Yok hayır efendim yazmıyorum bilgi milgi. İsteyen mesaj atar, mail atar,  face'ten yazar vs. 

Tartışmaya katılmak istemiyorum ama yukarıdaki sözünüze bir lafım var:

Zaten yazacağınızı yazmışsınız. Buraya yüklediğiniz bilgi ile masa tenisi okuluna tedrisat oluşur :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..