Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hurricane 3

Recommended Posts

Hurricane 3 lastiklerin mavi sünger ve turuncu sünger versiyonları arasındaki farklar nelerdir, province ve national diye geçen model hangisi oluyor? Bir de bu lastiklerin sıfırını yurtiçinden temin edebileceğimiz yer var mı? Şu anda denediğim 2. el turuncu süngerlisi çok hoşuma gitti, bu tadı boostlama olmadan veren başka bir lastik var mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat, turuncu halk tipi, mavı uluslararası diye biliyorum. bu lastikleri yerli tedarik firmalarında bulabilirsin.  Yalnız hem mavi hemde turuncu süngerli lastiklerin performanslarında stabillik yoktur, yani hoşuna giden çin lastiğinin aynı renk ve tipinden yenisinde aynı performansı bulamayabilirsin. 

Çinli oyuncuların kullandığı mavi süngerli lastikleri soruyorsan, valla onu timo boll da bulamıyor :)) 

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarıyla DHS çinli sporcular için özel üretim yapıyor ve o lastikler piyasaya sürülmüyor. Yani piyasada pahalı olarak satılan national versiyonlar (mavi süngerliler) da Çinli oyuncuların kullandığı değil aslında, sadece pazarlaması o şekilde. 

Nerede okudum hatırlamıyorum, bu forum da olabilir yabancı forumlar da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hiçbiri birbirinin anısı değil çünkü sahteler

150 dolar da verilse sahte ancak milli takımdan birinin vermesi lazım. çoğu sefer en hakikisi bizde diyenler dhs ten aldıkları lastiği boost edip satıyor.

provincal genel olarak (turuncu sünger) daha tempolu daha yumuşak mavi olan daha sert daha spinli ama çok oturmuş teknik lazım ve güç lazım randıman almak için

ha kötü lastik değiller taklit de olsa. sahtesini gerçeğini emratich kanalında nasıl ayırt edilir videosu yapmış ordan bakınız. bu başlığı kamulaştırıyorum 'da bu sahtecilik üzerine bi yazı yazmıştım ama kimse bulaşmayınca gırgır olarak kaldı. 

alacaksanız ali expressten ucuz olanlardan alın pahalısı da hakiki değil çünkü

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer Çin'de bir tanıdığınız bir yakınınız varsa masa tenisi malzemesi satan bir firmadan rica etsin masa altından inanılmaz kaliteli DHS H3 lastik satıyorlar. Ben Çin'de okuyan bir arkadaş aracılığıyla yaklaşık 7-8 tane kadar getirmiştim ve fiyatlarıda aynı en ucuz olanla aynıydı ama bende verdiğim arkadaşlarda sanırım 1,5-2 sene sorunsuz kullandılar. Hatta devam bile edebilirlerdi sanırım ama ben sıkılıp yeter demiştim. Ama üst lastiği hala çok iyi derecede çekiyordu. Lastiğin arkasında fazladan birkaç baskı daha vardı ama tam özelliğini bilemiyorum. Kısacası Çin'e gidip gelen arkadaşlarınıza sordurun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..