Jump to content
Masatenisi.org Forum

97.TT-Rating Turnuvası

Recommended Posts

C.tesi 21.10.2017
Saat: 14:30
Ümraniye

https://www.facebook.com/events/1988425851432583

14:30 başlama saati.
Ücret 13 TL (Öğrenci 10 TL)

Dereceye girenlere madalya....

Birinciye Tibhar ayakkabı çantası hediye.... (katılım en az 16 kişi olursa)

Salonda, kayıt esnasında "TT-Rating" Android uygulamasını gösterenlere 1 antrenman topu hediye. Uygulama için:
https://play.google.com/store/apps/details?id=ttrating.ttrating
(Android Mağaza'da "ttrating" şeklinde aratınca çıkıyor.
Şifresini bilmeyenler bana sorabilir.

Çeyrek finaller sonrası salonda bulunanlara 2 küçük hediye (kura ile, katılım 16 veya üstü olursa). Maddi değeri olmayan, maksat eğlence olsun.
Katılım şartları: Rating üyeliğinin olması ve geç kalmamak.
İlk defa da gelseniz tek yapmanız gereken öncesinde tt.istanbuls.net 'e (veya www.tt-rating.club) üye olmak ve turnuva saatinde salona gelmek. Ön kayıt vs... yoktur. Geç kalacaklar mutlaka 14:30 olmadan telefon veya başka yollardan mutlaka bana şahsen haber vermelidir.
Klasik turnuva olacak. Gruplarda herkes en az üçer maç sonrası elemelere geçilecektir. Facebook veya başka sosya medyaya "Geleceğim" demeniz yeterli değildir, eğer geç kalıp bana şahsen haber vermediyseniz turnuvaya dahil edemeyebiliriz sizi. Telefonum sizde yoksa, özelden isteyiniz.
Gruptaki oyuncu sayısı 5 ve altı olursa normal eleme ve teselli eleme tarzında iki koldan devam edecek grup maçları sonrası.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..