Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oynayacak Kulüp/Takım Arıyorum

Recommended Posts

Merhaba,

Ligde veya turnuvalarda oynayacak kulüp/takım arıyorum. Bu zamana kadar çalıştığım firmalarda masa tenisi oynama şansı buldum. Firma personeli içerisinde düzenlenen turnuvalara katıldım ve oynadım. Fakat profesyonel anlamda bir takıma bağlı herhangi bir ligde veya turnuvada tecrübe edinme şansı bulamadım. Farklı rakiplerle oynamak ve kendimi daha da geliştirmek istiyorum.27 yaşındayım ve Ankara da yaşıyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir yol gösterebilirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

51 dakika önce, omer.uzel yazdı:

Teşekkür ederim. Bir kaç yere gidiyorum arada oynuyorum ama bir takıma ya da kulübe dahil olmak istiyorum. Henüz böyle bir fırsat yakalayamadım.

Eğer öyle salonlara gidiyorsanız ve seviyeniz takımda veya kulüpte oynayacak düzeyde ise fırsat sizi yakalar eninde sonunda.... 
Özetle, sizden iyi oynayanlar ile tanışın, sorun.. Bakalım onlar hangi kulüpte veya takımlarda oynuyormuş.... 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..