OtelGurusu

Masa Tenisi takıntım at safhada

Recommended Posts

Çocukluğumdan bugünlere kesinlile en rahat ettiğim spor olan Tenis ve Masa Tenisi konusunda çok fazla takıntılarım var. Özellikle gittiğim şehir ve merkezlerde gözlerim Tenis sahası ve Masa Tenisi alanları aramaktadır. Bir çok insan böyle insanları takıntılı görse de özellikle benim takıntılarım artık yaptığım işe ve gittiğim şehirlerle de kısıtlı kalmıyor.

Geçtiğimiz günler de bir arkadaşımın tavsiyesi ile otel rezervasyon sitesi inceledim ve site de özellikle tenis kortları olan ya da masa tenisi olan otelleri inceledim ve İstanbul Otelleri olarak bir sürü otel keşif ettim. Bazılarının tenis alanlarını ve masa tenisi alanını otel dışından da giderek makul bir ücretle kullanabiliyorsunuz.

Söz konusu tenis olunca herkesin ilgisini çekecek kısmın bu olacağını düşündüm. Sizlerin de Masa Tenisi konusunda takıldığınız konular varsa bilgi almak isterim. İncelediğim site de fark ettiğim başka bir özellik ise ön ödemesiz rezervasyon yapabiliyor olmamdır. Belki ihtiyacınız olur diye sizlere bu siteden de bahsetmek isterim. 

Öncelikle üç bini aşan otel rezervasyonu yapılabilecek bir yer. Avantaj bakımından da ön ödemesiz rezervasyonu olması nedeni ile gördüğüm en avantajlı ve otel rezervasyon İnternet sitesi olarak geçmektedir. Ayrıca otelin engelliler için ya da diğer kesimler içinde ayırmış olduğu alanları bu otel rezervasyonu sitesinden görebiliyorsunuz.

Bu arada İstanbul da bildiğiniz ve Masa Tenisi olan konaklama merkezlerini de buradan paylaşır iseniz sevinirim. Çünkü ben Kıbrıs da yaşıyorum ve İstanbul'u çok sık ziyaret ediyorum.

Bir çok otel spor severlere sadece fitnes ve koşu alanı gibi basit yapılar sunmaktadır. Spor salonu adı altında tüm spor dallarını bir yerde toplamaya çalıştıklarından ve bunların içerisinde tenis ve masa tenisi alanı ayırmadıklarından biz Masa Tenisi oynayanlar bırakın rakip bulmayı yanımızdaki rakibimizle oynayacağımız alan bulamıyoruz. Fakat gideceğimiz otel ya da tatil yerini önceden inceleyip istediklerimizin olduğunu görebileceğimiz online rezervasyon sitesi keşfim ile bu konuyu da aşmış durumdayım. Özellikle Otel Perisi İnternet sitesinin ön ödemesiz rezervasyon ve ücretsiz rezervasyon iptal seçenekleri olması benim ilgimi çekti sizlerinde burada inceleme yapıp fikirlerinizi bana sunmanızda fayda vardır. Ben aynı zamanda Turizm sektörü yatırımcısı olarak başka Turizm ve Tenis gelişmelerinide sizlere aktarıyor olacağım. Bir başka yazımda görüşmek üzere fikirlerinizi bekliyor olacağım. Siteyi incelemeniz için size adresi veriyorum.

https://www.otelperisi.com/

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

    Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Kayıtsız, 2 Misafir (Tam liste)