Enduro

Satılık Ekipmanlar (Toplu alımda indirim!) (Tek başlık, 5 ürün.)

Recommended Posts

Butterfly kombinasyon + Donic Waldner Legend Carbon tahta = 750 TL!

Toplu alımda aşağıdaki ekipmanların tamamı 1000 TL'dir! Tek alımlarda yanda belirtilen fiyatlar geçerli. Pazarlıksız fiyat, takas düşünmüyorum. (İletişim: Kişisel mesaj veya ahmetgurbuz (at) gmail (nokta) com)

Fotoğraflar: https://1drv.ms/a/s!AlXnw8JtpkuWgkZv2lhmDE8FNF04

(650 TL) Butterfly Hadraw SK (FL) tahta üzerine çift taraf Butterfly Tenergy 05-FX (2.1mm) lastikler. 2-3 antrenman denendi, tertemiz. Butterfly Hadraw SK 5 kat Ayous, 2 kat Limba katmanlarından oluşan, orta mesafeden top spin oyun tarzı için geliştirilmiş çok güzel bir Off-/Off tahta, Nitakku Ludeack ile neredeyse tamamen aynı. Yeni seri tahtalardan, orijinal, Made in Japan.

- SATILMIŞTIR - (400 TL) Butterfly Sardius (FL) tahta. Orijinal, Made in Japan, sıfır kutusunda. Bana göre TAMCA 5000 serisinin en iyisi. Hızlı bir tahtadır!

(150 TL) Donic Waldner Legend Carbon (FL) tahta. Sadece bir defa lastik yapıştırılıp denendi. Butterfly Primorac Carbon kopyası. Primorac Carbon'dan çok az daha yavaş ve daha kontrollü, ben Gergely'ye daha çok benzettim. Üst katman Hinoki. Ergonomisi çok güzel olan dengeli bir tahta, ele çok iyi oturuyor. TAMCA 5000 serisini beğenenler çok sevecektir.

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

• Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Kayıtsız, 1 Misafir (Tam liste)