Jump to content
Masatenisi.org Forum

Önerebileceğiniz raket tahtası ve lastikler.

Recommended Posts

Arkadaşlar hepinize merhaba.Ben bundan 4 yıl önce 2 yıl masa tenisi kurslarına kalıyordum,sonrasında okulumuzda kurs kapandı.Geçen 2 yılda elime hiç raket top değmedi mi? Hayır ama neredeyse hiç oynamıyordum.Şimdi ise tekrar oynamaya karar verdim.Eğer şimdi başlarsam 1 aya kalmaz(Hafta içi her gün 1.5 saat oynasam.)  formuma geri dönerim.Ben fhte çakarrrımm,her 100 atışımda 10 defa  belki keserim. backhandte ise full+full keserim,çok az normal attığım görünürdü.Arkadaşlar bana önerebileceğiniz tahta ve lastikler var mı ? Ben şunlar arasında kaldım. fh yi ya stiga mantra h yapcam yada butterfly Tenergy 80 fx şahsen butterflyı seviyorum iyi raket, stigayı hiç denemedim ama iyidir muhtemelen :lol:.bh için ise uzun tırtık yada anti lastik düşünüyorum marka tür kararlaştırmadım.tahta olarak HİÇBİR fikrim yok :acaba:. Kulladığım raketler muhtemelen all olmalı... .ağırlık dert değil ctrlü yüksek olsun , destek versin yeter.Önerilerini bekliyorum ve ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.;):(Fiyat dert değil.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..