Jump to content
Masatenisi.org Forum

ÇİN LASTİK SORUNU

Recommended Posts

SLM ARKADAŞLAR  REKETİME İKİ ADET ÇİN LASTİK ALDIM YAPIŞTIRDIM FAKAT  HUCUMDA ÇIKARDIGI CIT SESİNDEN  

YANINDA OYNAYAN ARKADAŞLAR DAHİ  RAHATSIZ OLDULAR  BI CIT  SESİNİ YOK ETMENİN BİR FORMULU VARMIDIR 

İĞLGİNİZE ŞİMDİDEN TŞKLER

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, ahmetayaz yazdı:

konuya duyarlı arkadaşlarıma tşkler

Sayın ahmetayaz. İki yorumdan ilk yorum sert Çin lastiklerinde bu çıtlama sorunu var. İkinci yorum da ise lastiğinizin kaliteli olmadığından bu çıtlamayı  yaptığını anlıyoruz. Bence lastiğinizin markasını modelini yazmış olasıydınız. Kullanan arkadaşlar daha net cevaplar verebilirlerdi. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

19 saat önce, umur yazdı:

kaliteli çin lastiklerinden böyle bir ses gelmiyor

Pek fazla çin lastiği kullanmadım ama kullanan arkadaşlarla oynadığımda mesela dhs hurricane 3 Neo için kalitesiz lastik diyemeyiz diye düşünüyorum. Çıt sesi zaman zaman bundan da çıkıyor. Lastik kalitesi ile ilgili olduğunu sanmıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fh drive ( şutop ) yaptığınızda hemen hemen tüm çin lastiklerinde bu sorun vardır üst yüzey yumuşak alt yüzey sert olunca üstüne birde dinamik bir lastik olmayınca bu ses olacaktır. Nasıl aşarız? güzel booster yapar lastiği yumuşatıp hız kazandırırsanız çoğunlukla aşarsınız ama yinede biraz olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende Çin lastiği kullanıyorum, benden de ciddi bir ses geliyor fakat ben rahatsız olmak bir yana bu ses hoşuma da gidiyor, maç sırasında şut yada smaç yaparken ses efekti gibi oluyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..